najlepsze lokaty na rynku expander
|

Najlepsze lokaty na rynku od Expander! 4,5% aż do 40.000zł!


Spadające stopy procentowe to zmora poszukiwaczy atrakcyjnego oprocentowania lokat. Na szczęście nadal zdarzają się prawdziwe perełki. Doradcy Finansowi Expander oferują produkt Lokata Bankowa „na lato”, który jest oprocentowany na aż 4,5%! Maksymalna kwota lokaty to 40.000zł. Jest to bardzo dużo jak na tak wysokie oprocentowanie. Należy podkreślić, że Expander jest tutaj tylko pośrednikiem. Faktycznie lokatę zakładamy w Meritum Banku. Nasze środki są więc chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Oferta przeznaczona jest tylko dla nowych klientów.


Załóż Lokatę Bankową “na lato” w Expander!


Okres depozytu wynosi 1 miesiąc. Lokata będzie więc najodpowiedniejsza dla osób, które chcą osiągnąć wysoki zysk przez krótki czas. Minimalna kwota depozytu to 10.000zł, maksymalna to wcześniej już wspomniane 40.000zł. Aby cieszyć się rewelacyjnym 4,5%, nie musimy otwierać żadnego konta osobistego!

W celu założenia lokaty należy umówić się na rozmowę z doradcą Expander. Proces ten rozpoczynamy z linka umieszczonego na mojej stronie. Spotkanie trzeba odbyć najpóźniej do 21.08.2015r. Klient w ramach promocji może założyć jedną lokatę. Należy ją opłacić w ciągu 5 dni od wizyty w oddziale.

Lokata Bankowa „na lato” w Expander to oferta dla osób, które potrzebują depozytu na krótki czas. Rewelacyjne oprocentowanie lokaty (4,5%!) razem z pewnością środków (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) z pewnością stanowią ciekawą propozycję.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *