Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Najtańsze konto osobiste? Sprawdź Wymarzone Konto Osobiste Raiffeisen POLBANK

Najtańsze konto osobiste? Sprawdź Wymarzone Konto Osobiste Raiffeisen POLBANK

najtańsze konto osobiste wymarzone
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Wymarzone Konto Osobiste to rachunek, który z impetem wszedł na rynek. Po znakomitej promocji w pierwszych tygodniach jego istnienia Raiffeisen POLBANK nadal utrzymuje świetną ofertę. Warto więc spojrzeć na ten produkt bliżej, aby poznać wszystkie jego cechy.

Skoro konto ma być wymarzone, z pewnością jego prowadzenie nie powinno się wiązać z żadnymi opłatami. Tak też jest, z jednym drobnym wyjątkiemObowiązkowa, comiesięczna opłata za kartę wyniesie nas 3zł. Jedynym sposobem na uniknięcie obligatoryjnej płatności jest po prostu niezamawianie karty przy składaniu wniosku o rachunek. Jest to jednak jedyny koszt posiadania konta! W zamian dostaniemy naprawdę sporo. 0zł wyniesie nas opłata za prowadzenie konta, wpłaty gotówki w oddziale oraz jedna wypłata w oddziale miesięcznie. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe.


Załóż Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen POLBANK!


 

Wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane! Co prawda sama wysokość oprocentowania środków nie może konkurować z ofertami lokat z mojej strony, niemniej jednak stanowi miły i użyteczny dodatek do konta. Podobnie sytuacja wygląda w wypadku produktu Wymarzone Konto Lokacyjne, który zakładany jest równolegle z Wymarzonym Kontem Osobistym. Posiada on nieco wyższe oprocentowanie od konta bazowego. Podsumowanie oprocentowania widoczne jest w tabeli poniżej (oprocentowanie na dzień 1. kwietnia 2015r., aktualne na dzień pisania tego artykułu):

PrzedziałWymarzone Konto OsobisteWymarzone Konto Lokacyjne
0 PLN – 3000 PLN0,375 % = Stopa Referencyjna NBP x 0,250,75 % = Stopa Referencyjna NBP x 0,5
3000,01 PLN – 10 000 PLN1,125 % = Stopa Referencyjna NBP x 0,751,425 % = Stopa Referencyjna NBP x 0,95
od 10 000,01 PLN1,50 % = Stopa Referencyjna NBP x 11,80 % = Stopa Referencyjna NBP x 1,20

Dodatkową korzyść przy założeniu Wymarzonego Konto Osobistego stosowi pakiet bezpłatnych ubezpieczeń- medycznego (w przypadku nagłego zachorowania na terenie kraju), domowego (np. w przypadku nagłej awarii) oraz drogowego. Dodatkowo pakiet „Podróż bez zmartwień” UNIQA TU S.A. zapewnia ochronę podczas Twojej podróży zagranicznej.

Do Wymarzonego Konta Osobistego dostajemy bardzo przyjazną w mojej opinii aplikację mobilną, z której możemy w szybki sposób zlecić przelew czy też założyć atrakcyjnie oprocentowaną Lokatę Mobilną, którą również niedawno recenzowałem.

Wymarzone Konto Osobiste to z pewnością produkt godny uwagi. Jedynym kosztem, który poniesiemy podczas jego użytkowania jest opłata za kartę debetową wydaną do rachunku. A w zamian dostajemy naprawdę sporo. Wszystkie typowe operacje i czynności (np. wypłaty z bankomatów, prowadzenie konta) są całkowicie darmowe, bez spełniania żadnych warunków a do tego jeszcze nasze konto jest oprocentowane. Myślę, że warto się zastanowić nad ofertą Raiffeisen POLBANK, jeśli zaczęliście już myśleć nad zmianą konta osobistego na takie, które będzie Wam dawać dużo więcej korzyści. Chyba, że już takie macie.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top