Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Lokata w Toyota Banku – 80dni, 3% aż do 49.000zł!

Lokata w Toyota Banku – 80dni, 3% aż do 49.000zł!

lokata w toyota banku
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

AKTUALIZACJA 25.09.2015r.: Obecnie oprocentowanie produktu Lokata na 80 dni wynosi 2,75%.

Toyota Bank na pewno nie wszyscy znają, jednak osoby szukające atrakcyjnych depozytów powinny co jakiś czas sprawdzać jego ofertę. Obecnie Lokata na 80 dni w Toyota Bank gwarantuje oprocentowanie na poziomie 3% aż do 49.000zł, co jest całkiem kuszącą propozycją. Zgromadzone środki są oczywiście chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Kwota pojedynczej lokaty wynosi od 3.000zł do 7.000zł. Jako że takich lokat można maksymalnie założyć aż 7, to maksymalna kwota, którą jesteśmy w stanie ulokować w Toyota Bank na 3% wynosi wspomniane wcześniej 49.000zł. Uwagę zwraca takwysoki górny próg, który dość rzadko możemy znaleźć w innych bankach. Czas trwania lokaty to 80 dni.


Załóż Lokatę na 80 dni w Toyota Bank!


Aby skorzystać z tej atrakcyjnej promocji, należy także stać się posiadaczem konta osobistego w Toyota Bank. Najprostszym i najwygodniejszym sposobem będzie założenie Konto Jedynego. Jest ono całkowicie bezpłatne pod warunkiem wykonania transakcji kartą debetową wydaną do rachunku na łączną kwotę 400zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 2,49zł. Nawet jeśli nie będziemy aktywnie korzystać z konta, żadne inne opłaty dodatkowe nie zostaną pobrane.

Pewne 3% z gwarancją BFG aż do 49.000zł. Aby skorzystać z oferty, należy kliknąć w link z tej strony. 

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X