ekonto mobilne opinie
|

eKonto mobilne mBanku w promocji – to już III edycja!


mBank wprowadził kolejną edycję oferty „Zarabiaj z eKontem mobilnym”. To już III edycja promocji, dzięki której możecie w prosty sposób zarobić 300zł, a przy okazji stać się posiadaczem jednego z najlepszych kont na rynku, obecnie zwycięzcy mojego rankingu kont osobistych. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku. 300zł jest do zdobycia w trzech „pakietach”: 10zł + 250zł + 40zł. Promocja trwa do 01.11.2015r.

Pierwszą z premii – 10zł – otrzymamy już za sam fakt aktywacji dostępu do konta za pomocą aplikacji mobilnej. Należy to zrobić w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku w systemie (sms potwierdzający). Premia zostanie przekazana na nasze konto w ciągu 20 dni roboczych od momentu spełnienia przez nas warunku.


Kliknij tutaj, aby założyć ekonto mobilne w promocji w mBanku!


Kolejną część premii 250zł – będziemy zdobywać stopniowo, po 50zł, przez kolejne 5 miesięcy. Każda wykonana przez nas transakcja kartą wydaną do konta, także zrobiona za pomocą telefonu, naklejki oraz usługi BLIK będzie premiowana zwrotem w wysokości 2%. Aby otrzymać maksymalny zwrot w danym miesiącu należy więc zapłacić kartą na łączną kwotę 2500zł. Wydaje się sporo, ale myślę, że i tak zdecydowanie warto przemyśleć tą opcję. W końcu nie musimy co miesiąc dostać maksymalnej premii, a promocja bankowa, dzięki której uzyskamy 2% zniżki na wszystko, co kupimy, jest z pewnością warta uwagi. W celu otrzymania zwrotu należy dodatkowo przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej. Bank zastrzega sobie jednocześnie, że muszą być spełnione także warunki:

przelew na konto co najmniej 1000zł,

rozliczenie transakcji na kwotę co najmniej 250zł miesięcznie,

nieanulowanie tych transakcji.

Zwrot za płatności kartą jest przyznawany w miesiącu następującym po miesiącu, w którym dane transakcje były wykonane.

Trzecia część premii – 40zł – zostanie przyznana, jeśli w każdym z miesięcy kalendarzowych w okresie trwania promocji zostały spełnione warunki wypłaty pierwszego i drugiego bonusu. Przelew zostanie przekazany do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym użytkownik spełnił wszystkie warunki. Mamy więc w bardzo prosty sposób dodatkową premię dla tych, którzy wykonają całkiem sporo płatności kartą mBanku.

 eKonto mobilne jest całkowicie darmowe. Aby uniknąć opłat za kartę wystarczy, że miesięcznie wydamy 200zł, co nie jest dużym wymogiem (jeśli nie spełnimy tego warunku, zapłacimy 4zł). Dostajemy także bezpłatny dostęp do bankomatów Euronet, BZ WBK oraz Planet Cash. eKonto mobilne w mBanku jest zdecydowanie godne uwagi. Musicie się spieszyć, jeśli chcecie otrzymać atrakcyjną premię 300zł!

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *