konto za zero

Konto Za Zero PKO BP – czy rzeczywiście całkowicie darmowe? Sprawdź!


Konto za zero to fraza, którą często wpisują użytkownicy internetu, aby znaleźć całkowicie darmowe konto osobiste. Jednym z pierwszych wyników jest w sposób naturalny konto PKO BP – Konto Za Zero. Ale czy rzeczywiście warto je założyć? Żeby się o tym dowiedzieć, przeczytaj moją recenzję. 

Prowadzenie konta kosztuje nas 0zł, pod warunkiem zamówienia karty do konta, co jest czynnością raczej oczywistą dla nowego użytkownika. Karta do konta z kolei jest darmowa po wydaniu nią 300zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 6,90zł). Właściwie nie jest to dużo. Nic nie zapłacimy także za krajowe przelewy internetowe oraz dostęp do konta przez mobilną aplikację IKO (mobilne płatności PKO BP).


Kliknij tutaj, aby założyć Konto Za Zero w PKO BP!


0zł to również koszt wypłat z sieci bankomatów PKO BP. Za wypłaty z innych bankomatów bank pobiera prowizję. Ciekawą opcją może być dla niektórych z Was możliwość skorzystania z dopuszczalnego salda debetowego – usługa kosztuje 5zł miesięcznie, pozwala na skorzystanie z 1000zł debetu bez odsetek przez 30 dni. Po spłacie mamy opcję ponownego wykorzystania środków.

Konto Za Zero to dobry produkt dla mniej wymagających klientów. Jeśli płacimy co miesiąc kartą na kwotę powyżej 300zł i darmowe wypłaty tylko z bankomatów PKO BP nie będą dla nas problemem, można się zastanowić nad jego założeniem. W przeciwnym wypadku zapraszam do przejrzenia pozostałych recenzji, a w szczególności do skorzystania z rankingu kont osobistych umieszczonego na belce w górnej części portalu.


 Kliknij tutaj, aby założyć Konto Za Zero w PKO BP!


Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *