założenie konta bankowego przez internet

Założenie konta bankowego przez internet w ING da Ci 100zł!

Promocja, o której pisałem już kilkukrotnie wraca w kolejnej edycji. Za założenie konta bankowego przez internet – Konta Direct w ING Banku Śląskim otrzymamy 100zł premii bez konieczności spełniania wielu warunków. Wystarczy wydać kartą 1000zł w określonym czasie.

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta Direct z Lwem w dowolnej wersji od 1 stycznia 2014r.

Wniosek o konto przez internet należy złożyć najpóźniej 31 stycznia 2016r. Możemy to zrobić z linka umieszczonego na tej witrynie. Następnie do 29 lutego 2016r. musimy zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową. 


 Kliknij tutaj, jeśli interesuje Cię założenie konta bankowego przez internet w ING Banku Śląskim!


Ostatnią czynnością konieczną do uzyskania dodatkowej premii 100zł będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą dołączoną do rachunku na kwotę 1000zł do 30 czerwca 2016r. (zaliczane są także płatności BLIK). Daje nam to aż 10% zwrotu za dowolne wykonane przez nas zakupy! Bank wypłaci premię do 29 lipca 2016r. Należy pamiętać, że w dniu wypłaty premii musimy być posiadaczami aktywnego konta i rachunku w ING.

Założenie konta bankowego przez internet – sprawdź szczegóły

Samo założenie konta bankowego przebiega całkowicie przez internet. Potwierdzenie naszej tożsamości stanowi przelew z rachunku w innym banku (konto musi być oczywiście nasze). W przelewie zwrotnym otrzymamy login do bankowości internetowej.

Czy zmiana konta bankowego na Konto Direct w ING opłaca się na dłużej?

Moim zdaniem Konto Direct jest warte uwagi, lecz nie jest to rachunek bez wad. Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Z kolei aby uniknąć opłaty za kartę, należy nią wydać miesięcznie 300zł (cykl miesięczny w ING trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca). Nie powinno być z tym jednak większego problemu – w końcu promocja polega na robieniu obrotów kartą. Warto podkreślić, że jeśli mamy poniżej 26 lat, jesteśmy zwolnieni z opłaty za kartę już przy obrotach rzędu 200zł miesięcznie. Wszyscy użytkownicy mają możliwość skorzystania z darmowych wypłat z bankomatów własnych ING oraz Planet Cash. Dodatkowo jedna wypłata miesięcznie z dowolnego bankomatu innego niż wymienione jest także darmowa.

Moim zdaniem oferta Konta Direct to dobra promocja bankowa. Mogłaby być jeszcze lepsza, jednak 10% zwrotu za dowolne transakcje bezgotówkowe jest zdecydowanie warte rozpatrzenia. Uwagę zwraca łatwość w spełnieniu warunków i to, że możliwe jest założenie konta bankowego przez internet, bez wychodzenia z domu.

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godzin” text_for_minut=”Minut” text_for_second=”Sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”29-02-2016 23:59″ start_time=”1456533245″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *