jakie konto osobiste z oprocentowaniem

Jakie konto osobiste z oprocentowaniem? 4% na rachunku iKontoAktywator!

Klienci często pytają, jakie konto osobiste warto założyć i czy jest ono w jakiś sposób oprocentowane. Niestety z bólem należy stwierdzić, że oprocentowane rachunki na naszym rynku to rzadkość. Zdarzają się jednak wyjątki – BGŻ BNP Paribas oferuje rachunek iKontoaktywator, dzięki któremu nasze środki na koncie będą oprocentowane na 4% w skali roku przez okres 12 miesięcy – oczywiście pod pewnymi warunkami. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim konta przez okres 6 miesięcy od momentu zgłoszenia chęci otwarcia nowego rachunku. Dotyczy to także klientów dawnych BNP Paribas i BGŻ.


Pod jakimi warunkami konto będzie oprocentowane?

Aby nasze konto było oprocentowane na 4% w skali roku przez okres najbliższych 12 miesięcy, należy je regularnie zasilać.Promocyjnemu oprocentowaniu podlegają środki równe najwyższemu zaksięgowanemu wpływowi na konto, do kwoty 5000zł (środki powyżej tej kwoty nie są oprocentowane).

Czy rachunek iKontoaktywator to konto za 0 zł?

Rachunek iKontoaktywator jest całkowicie darmowy dla osób poniżej 26 roku życia. Pozostali nie zapłacą za konto pod warunkiem comiesięcznego przelewu na rachunek w wysokości co najmniej 1000zł. Karta debetowa stanie się darmowa po wydaniu nią co najmniej 300zł w miesiącu. W wypadku osób poniżej 26 lat opłata za kartę wyniesie 0zł.

Czy warto założyć konto osobiste w BGŻ BNP Paribas?

Wartą pochwały cechą rachunku iKontoaktywator są bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie, co jest cechą wyróżniającą go na tle konkurencji. Na pewno jest to konto godne uwagi, zwłaszcza, jeśli potrzebujemy oprocentowania na rachunku do kwoty ok. 5000zł. Oferta może także zainteresować osoby młode, ze względu na brak opłat za konto i kartę, bez spełniania żadnych warunków. Jeśli zastanawiasz się, jakie konto osobiste z oprocentowaniem założyć, z pewnością powinieneś zainteresować się ofertą BGŻ BNP Paribas. Promocja trwa do 29 lutego 2016r.

 

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *