konto w jakim banku ikonto
|

Konto w jakim banku zapewni Ci premię 120zł – BGŻ BNP Paribas

Niejednokrotnie słyszę: Konto w jakim banku założyć, żeby otrzymać atrakcyjną premię na start? Odpowiedzią na to pytanie obecnie jest bank BGŻ BNP Paribas i jego flagowy produkt – iKONTOAKTYWATOR. Możemy w prosty sposób stać się posiadaczami dobrego konta osobistego, a przy okazji otrzymać 120zł atrakcyjnej premii.

Dla kogo jest ta promocja? Jakie są warunki otrzymania premii?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy nowi klienci banku. Wykluczone są osoby, które kiedyś posiadały w nim konto, nie można być także współposiadaczem konta.

W celu przystąpienia do promocji należy do 25 lutego 2016r. złożyć z dedykowanej strony oferty (link poniżej) wniosek o założenie konta osobistego. Następnie do 29 lutego 2016r. musimy podpisać zainicjowaną przez nas umowę. Mamy do wyboru dwie opcje – przelew autoryzacyjny bądź wizyta kuriera. Aby na pewno wyrobić się z podpisaniem umowy do 29 lutego, rozsądniejszym rozwiązaniem będzie wybór potwierdzenia za pomocą przelewu.

Pomiędzy 1 marca a 31 marca musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą dołączoną do konta na łączną kwotę 500zł – po spełnieniu tego warunku otrzymamy pierwsze 60zł premii.

Następnie pomiędzy 1 kwietnia a 30 kwietnia należy wykonać kolejne transakcje bezgotówkowe, także na łączną kwotę 500zł. Bank wypłaci nam wtedy kolejne 60zł premii.

W celu odbioru nagrody konieczne będzie podanie danych naszego konta – odpowiednią informację otrzymamy do dnia 11 marca. Przelewy z premią otrzymamy odpowiednio do 19 kwietnia oraz do 31 maja.


Załóż iKONTOAKTYWATOR w BGŻ BNP Paribas z premią 120zł!


Czy iKONTOAKTYWATOR to dobre konto osobiste?

Kilka tygodni temu pisałem o tym, jakie konto osobiste z oprocentowaniem założyć. Właśnie wtedy wskazałem na sensowność otworzenia konta w BGŻ BNP Paribas. Jak już opisywałem wcześniej, rachunek oferuje oprocentowanie na poziomie 4% do wysokości aż 5000zł. Do tego może być kontem za zero, jeśli tylko mamy poniżej 26 lat lub spełnimy mało wyśrubowane warunki, o czym jest mowa w podlinkowanym artykule.

Jeśli nadal zastanawiasz się, konto jakim banku założyć, żeby zyskać – masz już z pewnością odpowiedź na to pytanie. Aby złożyć wniosek o konto, skorzystaj z linka umieszczonego powyżej.

Zobacz regulamin promocji “Konto plus premia”

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 4.5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *