|

Gdzie założyć konto i zyskać? 600zł w łączonej promocji Money Mania i mBank!

Dzięki najnowszej promocji Money Manii i mBanku łącznie możesz zgarnąć maksymalnie nawet 600zł i to w bardzo prosty sposób. Najpiękniejsze w promocji jest to, że nawet bez wielkiego zaangażowania z powodzeniem uzyskamy całe 400zł!

100zł od Money

Pierwsze 100zł premii uzyskamy od firmy Money za samo założenie eKonta standard oraz wykonanie jedynie 5 transakcji. Konto należy otworzyć z dedykowanego linka na tej stronie. Definicja uczestnika promocji wygląda następująco:

Uczestnikami Akcji nie mogą być: […] klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu złożenia wniosku w ramach Akcji.

Promocja trwa do 10 maja 2016r. Do 10 czerwca z kolei należy wykonać wcześniej wspomniane 5 transakcji „inicjowanych przez klienta”.

Przez transakcję inicjowaną przez klienta rozumie się płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym Koncie. Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę płatności anulowane.

Do 10 czerwca należy także uzupełnić dane konieczne do odbioru premii na stronie promocji. 100zł otrzymamy do 1 lipca 2016. Istotnym jest fakt, że promocją jest objęte jedynie eKonto w taryfie standard (szczegóły w zakończeniu artykułu).


Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji Money Mania i zgarnąć nawet 600zł za założenie eKonta w mBanku!


500zł od mBanku

Oprócz łatwej do zgarnięcia premii od Money możemy równolegle skorzystać z wciąż aktualnej promocji eKonta w mBanku, która oferuje premię w wysokości nawet 500zł! Jako że promocja była już opisywana na tym blogu, tutaj napiszę tylko jej najważniejsze aspekty, a po szczegóły odsyłam do wcześniejszego artykułu.

500zł premii od mBanku składa się z 3 części: 10zł, 250zł i 240zł. Pierwsze 10zł zgarniemy już za sam fakt otworzenia konta i zalogowania się do niego przez aplikację mobilną w ciągu 24h od otwarcia rachunku w systemie mBanku. Kolejne 250zł premii można otrzymać w postaci zwrotu za transakcje kartą w wysokości 2% – maksymalnie 50zł miesięcznie przez 5 miesięcy, co sumarycznie daje wspomniane wcześniej 250zł. Bardzo ważne – aby zwroty zostały naliczone, należy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000zł (przy czym nie może to być wpływ z naszego konta w innym banku) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 250zł. W każdym z miesięcy należy także co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku. Jeśli spełnimy wszystkie wspomniane wcześniej warunki, to na koniec dostaniemy jeszcze prezent w wysokości 240zł! To się nazywa dobra okazja!

Ile kosztuje eKonto w mBanku?

Jeśli już wiemy, gdzie dobrze jest założyć konto, to teraz pora na szczegóły dotyczące samego rachunku. eKonto w taryfie standard jest całkowicie bezpłatne. Karta do niego jest także darmowa, jeśli tylko wykonamy nią co najmniej 5 transakcji w miesiącu. Usługa bezpłatnych bankomatów to koszt 5zł/ mies. Właśnie to konto jest objęte zakresem promocji Money Mania.

Bezwarunkowo bezpłatne bankomaty otrzymamy z kolei zakładając eKonto w taryfie plus, jednak wtedy należy także zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000zł z konta innego niż nasze w każdym z miesięcy. Trzeba podkreślić, że samą promocją mBanku, którą opisywałem wcześniej z premią 500zł, zostało objęte zarówno eKonto w taryfie standard, jak i w taryfie plus.

Gdzie założyć konto? Zdecydowanie w mBanku!

Opisywana promocja to hit wiosny. Oprócz rewelacyjnej premii 500zł od mBanku, dostaliśmy jeszcze możliwość zgarnięcia w bardzo prosty sposób dodatkowych 100zł, co daje nam łącznie okrągłe 600zł. Topowy rachunek na rynku i rewelacyjna premia- już chyba wiesz, gdzie założyć konto;)

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO:

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godzin” text_for_minut=”Minut” text_for_second=”Sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”10-05-2016 21:59″ start_time=”1462200724″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]PROMOCJA ZAKOŃCZONA![/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *