bgż optima lokata bezkarna
|

50zł za założenie Lokaty Bezkarnej, efektywnie oprocentowanej od 3,4% do 23,20% w superofercie BGŻ Optima! Tylko pierwsze 2000 osób!

BGŻ Optima rusza dziś z kolejną świetną promocją, dzięki której oprócz atrakcyjnego zysku na jednej z najlepszych lokat na rynku – Lokacie Bezkarnej (3,2%) otwieranej razem z kontem oszczędnościowym (2,6%) zyskamy także rewelacyjną premię w wysokości 50zł, niezależną od kwoty zakładanej lokaty. Dzięki temu bonusowi możemy zarobić, w zależności od wpłaconej kwoty, od 3,4% do aż 23,20%! Tak, to możliwe. Zresztą sam zobacz.

Rewelacyjny bonus 50zł za założenie Lokaty Bezkarnej

Z promocji BGŻ Optima mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie były posiadaczami konta oszczędnościowego w BGŻ Optima w okresie ostatnich 12 miesięcy. Co ważne, klienci BGŻ BNP Paribas nie są wykluczani z promocji.

W celu założenia lokaty z premią 50zł należy skorzystać z linka umieszczonego na tej stronie. Wniosek musimy wypełnić maksymalnie do 7 czerwca, natomiast umowę zawrzeć do 13 czerwca (zawarcie umowy następuje poprzez przelew, także nie powinno być z tym problemu).

Aby otrzymać dodatkowe 50zł należy jedynie utrzymać aktywną lokatę do 1 sierpnia 2016r. Później, zgodnie z regulaminem, mamy możliwość jej zerwania bez utraty odsetek i premii. W celu odbioru premii trzeba będzie się jeszcze zalogować na stronie promocji (link dostaniemy w mailu) do 24 sierpnia i uzupełnić dane do odbioru premii. Dane do zalogowania się zostaną nam wysłane na maila do 19 lipca 2016r. Premia zostanie wypłacona do 30 sierpnia 2016r.


Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima z rewelacyjną premią 50zł!


Parametry świetnej lokaty w BGŻ Optima – oprocentowanie 3,2% do 100.000zł!

Lokata Bezkarna daje nam oprocentowanie w wysokości 3,2% do kwoty maksymalnej 100.000zł. Okres trwania lokaty wynosi 3 miesiące. Co ważne, możemy ją zerwać przed czasem bez utraty odsetek (jednak w wypadku promocji warto utrzymywać aktywną lokatę do 1 sierpnia 2016r., o czym pisałem wcześniej). Lokata Bezkarna to jeden z najlepszych depozytów na rynku!

Razem z lokatą zakładamy konto oszczędnościowe, jednak nie jest to konto osobiste (na szczęście) – także 0 opłat za wszystko, to taka wartość dodana do tej lokaty, dzięki której możemy także oszczędzać na całkiem atrakcyjne 2,6% w skali roku. Do konta oszczędnościowego nie jest wydawana żadna karta, to tylko konto oszczędnościowe zakładane od razu do Lokaty Bezkarnej. Naturalnie nie musimy z niego korzystać bez żadnych strat dla nas z tego tytułu.

Skąd tytułowe 23,20% zarobku?

To nie żart. Rzeczywiście na tej lokacie możemy zarobić nawet 23,20%. W tych obliczeniach wziąłem pod uwagę sytuację, w której zakładamy lokatę na minimalną kwotę 1000zł oraz otrzymujemy gwarantowaną premię 50zł.

Rewelacyjna oferta BGŻ Optima – skorzystaj już teraz

Z promocji może skorzystać tylko pierwsze 2000 osób – warto się więc spieszyć! Lokatę Bezkarną recenzowałem już kilka razy i za każdym razem wypowiadałem się o niej w samych superlatywach. W połączeniu z rewelacyjną promocją możemy naprawdę sporo zarobić, a jeśli zajdzie taka potrzeba to zerwać lokatę wcześniej, nie tracąc odsetek. Gorąco polecam!

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *