konto z darmową kartą bzwbk
|

Konto z darmową kartą i premią 100zł! – Bank Zachodni WBK w kolejnej edycji promocji Money Mania!

Bank Zachodni WBK we współpracy z Money organizują kolejną edycję promocji, dzięki której kilka miesięcy temu wielu z Was zyskało ekstra premię! Wystarczy założyć darmowe Konto Godne Polecenia i zrobić dwa przelewy, by cieszyć się bonusem w wysokości 100zł. Do tego w prosty sposób możemy także skorzystać z promocyjnego oprocentowania rachunku na 4%! Zobacz, jakie to proste.

Kto może założyć konto z darmową kartą i ekstra premią?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie posiadały konta osobistego w złotówkach w BZWBK od 2 listopada 2015r. Okres karencji jest więc dość łagodny.

Jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać 100zł?

Aby skorzystać z promocji, należy kliknąć w dedykowany link i zarejestrować się na stronie organizatora. Następnie wybrać opcję założenia konta – wtedy zostaniemy przeniesieni na stronę BZWBK. Po założeniu konta (do 30.11.2016r.) należy oczywiście podpisać umowę, która przyjdzie do nas kurierem (ostateczny czas na podpisane to 31.12.2016r.) Następnie trzeba wykonać już tylko dwie proste czynności- zarówno w grudniu 2016r., jak i w styczniu 2017r. zapewnić wpływ (lub wpływy) na Konto Godne Polecenia o łącznej wysokości 1000zł (w każdym z miesięcy). To tyle! Do 20 lutego otrzymamy informację o spełnieniu warunków promocji i konieczności uzupełnienia danych do przelewu premii. Ostateczna data na wypełnienie formularza (informacja przyjdzie mailowo) to 27 lutego. Premia pojawi się na naszym koncie do 10 marca 2017r.


Kliknij tutaj, aby założyć Konto Godne Polecenia w BZWBK i otrzymać premię 100zł!


Darmowa karta, prowadzenie, a do tego konto oprocentowane na 4%!

Konto Godne Polecenia poza atrakcyjną premią na start oferuje także oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku do maksymalnej kwoty 4000zł na 4% aż do listopada 2017r. Teoretycznie kwota ta nie jest wysoka, jednak w praktyce konto świetnie może sprawdzić się do trzymania pieniędzy, do których po prostu musimy mieć szybki dostęp, a jednocześnie nie chcemy, by leżały one bezczynnie na nieoprocentowanym koncie osobistym. Tym sposobem po roku możemy sobie dodatkowo dorobić 130zł. To tzw. magia małych kwot, o której wielokrotnie piszę na tym blogu. Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy być nowym klientem banku (brak konta przez ostatnie 12 miesięcy) oraz wykonać 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu. Nie możemy także zapomnieć o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i działania marketingowe banku. Pamiętajmy także o podaniu numeru telefonu komórkowego do kontaktu.

Warto podkreślić, że prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest całkowicie darmowe. Jest to także konto z darmową kartą debetową, o ile wykonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Wypłaty z bankomatów innych niż BZWBK są płatne. Zapłacić także możemy za przelewy internetowe – 6. i kolejny w miesiącu (po 20gr).

Niewątpliwie najnowsza edycja Money Manii to atrakcyjna propozycja – darmowe konto, 100zł premii i do tego darmowa karta do rachunku! Jeśli jednak zamierzamy w większym stopniu korzystać z bankomatów i przelewów internetowych (które mogą być w BZWBK płatne) do codziennego korzystania możemy mieć inny rachunek z rankingu kont osobistych, a konto w BZWBK z powodzeniem wykorzystać jako dobrą lokatę kwoty 4000zł przez rok, nie zapominając oczywiście o wcześniejszym spełnieniu warunków promocji Money Mania i zgarnięciu tym samym bardzo łatwej do zdobycia premii w wysokości 100zł!

Regulamin promocji

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *