darmowe konto osobiste
|

100ZŁ GWARANTOWANE po założeniu Konta 360 w Millenium oraz 50zł za każde polecenie!

Rozpoczęła się kolejna świetna promocja, dzięki której w prosty sposób możecie dorobić sobie nawet 600zł! Jak to możliwe? Wystarczy założyć bardzo dobrej jakości Konto 360 w Banku Millenium i wykazać się odrobiną aktywności. Oto szczegóły.

Kto może skorzystać z promocji?

Z opisywanej oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie posiadały ani nie były współposiadaczami żadnego produktu w Banku Millenium od 1.04.2015r. Jest to pewnego rodzaju ograniczenie, jednak na pewno pomimo to wiele osób będzie mogło skorzystać z promocji.

100zł za dwa przelewy i płatności kartą

Pierwsza część premii jest wyjątkowo prosta do zdobycia. Wystarczy do 07.12.2016r. złożyć wniosek o konto z dedykowanej strony promocji, a następnie podpisać umowę o konto do 13.12.2016r. Wtedy musimy tylko zarówno w styczniu 2017, jak i w lutym 2017 zapewnić wpływ na nasze nowe konto w wysokości 1000zł oraz wykonać transakcję kartą do konta. To tyle! W tak banalny sposób możemy zarobić dodatkowe 100zł. Przy wypełnieniu wniosku trzeba pamiętać o wyrażeniu zgody na działania marketingowe ze strony banku oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (chodzi tutaj o przekazanie naszych danych do organizatora promocji w celu wypłaty premii).

darmowe konto osobiste w millenium

500zł za polecenia konta znajomym

Myślę, że konto może Wam się spodobać. Wiem, bo sam z niego korzystam od kilku dobrych lat i nie mam do niego właściwie zastrzeżeń. Dla mnie to przykład tego, jak powinien wyglądać dobry rachunek osobisty. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście mogli polecać rachunek swoim znajomym. Za każde skuteczne polecenie konta zarobicie 50zł. Prowizja za polecenie zostanie naliczona, jeśli osoba polecona spełni warunki promocji- takie same, jak Wy (dotyczące premii 100zł). Nie są one zbyt wygórowane, więc nie powinno być z tym problemu.

Limit poleceń to 10 sztuk, więc maksymalnie możemy zarobić 500zł. Polecać możemy do 7.12.2016r.

Wypłata premii

O przyznaniu premii z pierwszej i drugiej części promocji zostaniemy poinformowani do 20.03.2017r. drogą mailową. Wtedy konieczne będzie uzupełnienie danych do odbioru bonusu, do 24.03.2016r. Pieniądze trafią na nasze konto do 31.03.2016r.

Dlaczego uważam, że Konto 360 w Millenium jest godne uwagi?

Konto w Banku Millenium posiadam od kilku dobrych lat. Muszę przyznać, że warunki prowadzenia rachunku Konto 360 są bardzo konkurencyjne. Wystarczy przelać na konto 1000zł miesięcznie z dowolnego źródła oraz wykonać jedną dowolną transakcję kartą, żeby rachunek był całkowicie darmowy. Zyskujemy też w ten sposób oczywiście darmową kartę oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jeśli jesteś studentem – wybierz opcję Konto Student – nie musisz wtedy zapewniać żadnego wpływu, wystarczy jedna transakcja w miesiącu! Do konta uruchamiany jest także rachunek oszczędnościowy, oprocentowany na 2,7% w skali roku, aż do 100.000zł, a także oprocentowana na 2,75% Lokata Mobilna.

GWARACJA UCZCIWOŚCI – sprawdź dokumenty dotyczące promocji:

Regulamin promocji „Moje Konto 360” w Banku Millenium

Tabela opłat i prowizji – Millenium Bank

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *