citi douglas
|

Citi: Douglas – bon 400zł w promocji karty kredytowej!

Citibank przez czytelników kojarzony jest przede wszystkim z bardzo atrakcyjnymi promocjami kart kredytowych. Nie inaczej jest tym razem, kiedy do zgarnięcia jest bon do wykorzystania w perfumerii douglas.pl na kwotę 400zł! Warunki promocji są tym razem wręcz banalne do spełnienia. Chyba tak proste nie były jeszcze nigdy.

Z promocji karty kredytowej Citi z voucherem Douglas mogą skorzystać osoby, które od stycznia 2014 nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibank. Żeby wziąć udział w ofercie, musimy także posiadać pewną zdolność kredytową, a mianowicie:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Wniosek należy złożyć koniecznie z dedykowanej strony promocji. Wystarczy podać w nim tylko podstawowe dane. Po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza w ciągu kilku dni skontaktuje się z nami konsultant Citibank w celu przeprocesowania wniosku. Następnie zostanie wysłany kurier z umową do podpisania.

400zł za… logowanie do bankowości internetowej Citi –  i bon Douglas jest Twój! Naprawdę!

Aby otrzymać tytułowe 400zł, należy po podpisaniu umowy i aktywowaniu karty (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy) zalogować się do serwisu Citibank Online. To tyle! Nagroda w postaci vouchera na 400zł do Douglas od Citi zostanie nam przekazana przez serwis bankowości internetowej najpóźniej w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Nie musimy robić nic więcej – żadnych transakcji! Przypominam, że jak w każdej edycji promocji Citibank warto wybrać kartę Citi Simplicity, bo jest po prostu bezpłatna;) Promocja trwa do 31 stycznia 2017r.


Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek o kartę kredytową w citi bank i odebrać voucher do Douglas na 400zł!


Czy jest tutaj jakiś haczyk?

Wielu z Was zapewne w takim momencie zastanawia się, jak to jest, że Citibank daje ot tak 400zł za samą aktywację karty kredytowej. Jak to możliwe, że mu się to opłaca? Otóż jak najbardziej dla banku również może być to opłacalne. Przede wszystkim należy pamiętać, że w czasie rozmowy telefonicznej (procesowanie wniosku) konsultant może zaproponować nam wiele dodatkowych produktów, jak np. konto osobiste, kredyt czy inny rodzaj karty kredytowej, które będą oczywiście płatne. Ważne jest, żeby nie dać się namówić na żadne dodatki. Pokazuje to jednak, gdzie Citibank może szukać potencjalnego zysku. Naturalną konsekwencją posiadania karty kredytowej jest także możliwość korzystania z niej. Oczywiście możemy to robić, tylko musimy robić to mądrze, czyli w skrócie- spłacać kartę przed zakończeniem okresu bezodsetkowego oraz nie wypłacać gotówki z karty kredytowej w bankomacie. Kolejna kwestia- jeśli dostaniemy atrakcyjną premię na start – z pewnością będziemy dobrze mówili o takim banku, polecali go znajomym, a być może w przyszłości weźmiemy tam na przykład kredyt. Na takie właśnie ruchy bank liczy.

Myślę, że to nakreślenie realiów rozwiewa całkowicie Wasze wątpliwości odnośnie darmowego vouchera do Douglas od Citi. Mając na uwadze moje wcześniejsze spostrzeżenia, z opisanej promocji karty kredytowej jak najbardziej warto skorzystać. Przypominam, że równolegle trwa także promocja Citibank, dzięki której możemy otrzymać telefon LG K8 LTE – warunki bardziej wymagające, ale nagroda jest także okazalsza. Wybór jak zwykle należy do Was – voucher do Douglas od Citi albo telefon od Citi 😉

GWARACJA UCZCIWOŚCI – sprawdź dokumenty dotyczące promocji Citi z voucherem Douglas:

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas”

Tabela opłat i prowizji – Citibank

Promocja Citibank: smartfon LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej!

 

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *