darmowe konto osobiste ikonto
|

Nawet 300zł premii z iKontem w promocji Money Mania!

Rozpoczęła się kolejna edycja promocji Money Mania, dzięki której możemy zyskać gwarantowane 100zł za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas oraz do 200zł w postaci zwrotów za płatności kartą za zakupy!

Odbierz gwarantowane 100zł

Pierwsza część premii (100zł) jest bardzo łatwa do zdobycia. Jeżeli jesteśmy nowym klientem banku, czyli takim, który nie posiadał konta w BGŻ BNP Paribas od 28 lutego 2014, musimy najpierw zarejestrować się w promocji z dedykowanego linka zaznaczając wszystkie zgody do 31.03.2017r. Następnie zawieramy umowę i aktywujemy iKonto wraz z kartą debetową do 18.04.2017r. W promocji przewidziano tylko 1100 promocyjnych kont – warto się spieszyć!

100zł premii otrzymamy w zamian za spełnienie dwóch warunków zarówno w kwietniu, jak i w maju: zapewnienie wpływu na konto w wysokości 1000zł (najprościej jest zrobić przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą w punktach handlowo- usługowych o łącznej wartości min. 300zł. To tyle! Premia zostanie nam przekazana na konto do 30.06.2017, przy czym tego dnia musimy posiadać nadal aktywny rachunek i kartę debetową do konta. Bardzo ważne – dane do odbioru premii należy uzupełnić do 29.06.2017r. Instrukcje, w jaki sposób to zrobić przyjdą do nas mailem do 18.05.2017.


Kliknij tutaj, aby założyć iKonto w BGŻ BNP Paribas i otrzymać nawet 300zł premii!


200zł zwrotu za transakcje kartą!

Pod takimi samymi warunkami jak opisane wcześniej przystępujemy do równoległej promocji BGŻ BNP Paribas, dzięki której za transakcje kartą dostajemy co miesiąc 3% zwrotu ich wartości, przy czym maksymalny zwrot wynosi 40zł miesięcznie i promocja trwa przez 5 miesięcy Maksymalnie możemy uzyskać wiec aż 200zł! Naliczanie zwrotów zaczyna się od razu po podpisaniu umowy. Z promocji wyłączone są transakcje opisane następującymi kodami MMC:

  • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111 – m.in. usługi transportowe,
  • 6012 – określający instytucje finansowe,
  • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900 – określający płatność rachunków.

Po ludzku mówiąc, wszystkie standardowe transakcje wykonywane na co dzień w sklepach spełnią warunki promocji, nie załapią się jedynie płatności za bilety komunikacji miejskiej, bilety kolejowe i płatności rachunków.

darmowe ikonto

Czy iKonto to darmowe konto osobiste?

Konto i karta w BGŻ BNP Paribas są darmowe dla wszystkich osób, które nie ukończyły 26. roku życia. Pozostałych klientów bank zwalnia z opłat za konto (10zł) i kartę (7zł) po spełnieniu warunku comiesięczniego wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000zł (bezpłatne konto) oraz wykonanie kartą debetową do rachunku transakcji na łączną kwotę co najmniej 300zł (bezpłatna karta).

Jeśli spełnimy warunki bezpłatności konta i karty, będziemy mogli także korzystać z darmowych wypłat z bankomatów w Polsce i na świecie, co czyni BGŻ BNP Paribas doskonałą opcją na darmowe konto osobiste! Dodatkowo możliwość zdobycia premii do 300zł powinna Was dodatkowo zmobilizować do zmiany swojego konta bankowego na takie, które da Wam zdecydowanie więcej niż to, które posiadacie obecnie!

Spiesz się! Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”dni” text_for_hour=”godzin” text_for_minut=”minut” text_for_second=”sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”31-03-2017 22:59″ start_time=”1489339575″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Promocja zakończona![/wpdevart_countdown]

Gwarancja uczciwości! Sprawdź dokumenty dotyczące promocji:

Regulamin promocji “Money Mania”

Regulamin promocji “iKonto z kartą”

Tabela opłat i prowizji


Informacja:

Prezentowane na stronie linki to tzw. linki afiliacyjne. Oznacza, to że za każdego pozyskanego klienta otrzymuję prowizję. Chciałbym, abyś potraktował to jako forma podziękowania za moją pracę i czas, jaki wkładam w prowadzenie bloga.

Chciałbym podkreślić, że mam dostęp do szerokiej oferty banków, dlatego też nie są to artykuły sponsorowane przez konkretne instytucje. Sam wybieram te promocje, które są dla Ciebie najkorzystniejsze! Mając na uwadze chęć budowania najwyższego zaufania wśród czytelników recenzje piszę w sposób rzetelny. Wiem, że tylko w taki sposób mogę zbudować solidną markę tego bloga.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *