promocja karty kredytowej
|

400zł od Citibanku do wydania na morele.net – promocja karty kredytowej!

Promocja karty kredytowej Citibank – kolejna edycja świetnej oferty, w której za założenie karty kredytowej i wykonanie nią kilku transakcji otrzymamy bon 400zł do wydania w sklepie internetowym morele.net. Oferta ta cieszy się zawsze bardzo dużą popularnością, pewnie nie inaczej będzie także tym razem!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim karty kredytowej od 1 stycznia 2015r. Bank na wstępie podaje także minimalne kryteria dochodowe konieczne do wzięcia udziału w promocji:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy te warunki, pozostaje nam złożyć wniosek o kartę kredytową z dedykowanej strony promocji. Następnie czekamy na kontakt ze strony konsultanta banku (kilka dni roboczych).

Jak zgarnąć tytułowe 400zł?

Po podpisaniu umowy o kartę kredytową (przyjdzie do nas kurierem) musimy spełnić jeszcze dwa bardzo proste warunki. Pierwszym z nich jest zalogowanie się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citi Online lub mobilnej Citi Mobile. Drugi to wydanie kartą kredytową 1000zł do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia przez nas umowy. Przykładowo: podpisując umowę w kwietniu, czas na wykonanie transakcji mamy aż do końca czerwca. To tyle! Bon rabatowy o wysokości 400zł zostanie nam wysłany poprzez system bankowości internetowej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher jest ważny do końca roku, należy go wykorzystać przy jednych zakupach.


Kliknij tutaj, aby otrzymać bon 400zł na zakupy w sklepie morele.net za założenie karty kredytowej w Citibank!


Czy to się opłaci?

Oczywiście tak, to się zdecydowanie opłaci. Bon 400zł zostanie nam przyznany bez poniesienia żadnych kosztów z naszej strony. 1000zł w podanym okresie czasu wydalibyśmy przecież także nie korzystając z promocji. Oczywiście należy spłacić nasze zadłużenie na karcie kredytowej w terminie, właściwie możemy to zrobić już kilka dni po wykonaniu transakcji i zapomnieć o sprawie. Istotnym jest, żeby podczas wnioskowania o kredytówkę wybrać kartę Citi Simplicity, ponieważ jest ona kartą w pełni darmową. Jeśli zdecydujemy się na World MasterCard, będziemy zmuszeni ponieść opłatę miesięczną w wysokości 18zł. Dla osób, które nadal nie wierzą w to, że bank może dać im coś całkowicie za darmo, odsyłam do prześwietlenia alternatywnej oferty Citibanku (do odebrania telefon LG K8 LTE), w którym tłumaczę, dlaczego dla banku takie działania są w pełni opłacalne.

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja II”

Tabela opłat i prowizji

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *