darmowe bilety do kina mbank
|

100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina i do 300zł za płatności kartą w mBanku + dodatkowe 50zł!

Trwa świetna promocja mBanku, dzięki której w banalny sposób możemy stać się właścicielami bonu na kwotę 100zł do drogerii Rossmann lub 4 biletów do kina Helios, a także zyskać nawet 300zł w formie zwrotu za płatności kartą debetową wydaną do rachunku osobistego! Co ważne, voucher do Rossmanna lub 4 bilety zgarniamy w sposób niesamowicie prosty – wystarczy wykonać… 5 przelewów!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w mBanku od 1 stycznia 2016 roku. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje nam tylko złożyć wniosek o konto z dedykowanej strony promocji. Musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz naturalnie zaakceptować także regulamin akcji. Czas na złożenie wniosku o eKonto z wygenerowanego dla nas linka (przyjdzie do nas mailem po rejestracji z dedykowanej strony promocji) mamy czas do 31.05.2017r.

Jak odebrać bon 100zł lub 4 bilety do kina?

Po podpisaniu umowy o konto osobiste (kurier lub placówka bankowa) pozostaje nam już tylko wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Za transakcje bank uważa także przelewy na konto w innym banku oraz płatności internetowe. Do 15.06.2017r.. na stronie promocji musimy wybrać nagrodę, którą chcemy otrzymać w ramach promocji (bon lub bilety do kina). Przekazanie nagrody nastąpi do 04.08.2017r. Do 27.07.2017r. należy uzupełnić adres mailowy do odbioru nagrody – możliwość taka pojawi się do 20.07.2017r. po spełnieniu warunków promocji. Promocja ograniczona jest do 1000 nagród, więc warto się spieszyć!


Kliknij tutaj, aby założyć konto w mBanku i odebrać 100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina!


Nawet 300zł zwrotu za płatności kartą!

Oprócz promocji z bonami do Rossmanna i biletami do kina zakładając eKonto z podanego linka bank oferuje nam także możliwość uzyskania zwrotów za płatności kartą i BLIKiem w wysokości 2% wartości wykonanych transakcji. Maksymalna kwota zwrotu jest ograniczona do 300zł w ciągu pół roku. Aby otrzymać zwrot w każdym z miesięcy należy zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000zł z konta nienależącego do uczestnika promocji, wydać kartą co najmniej 250zł oraz zalogować się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku.

Odbierz dodatkowe 50zł!

Czytelnicy donoszą, iż powyższą promocję można także połączyć z programem poleceń mBanku. Daje nam to prostą drogę do osiągnięcia dodatkowych 50zł premii. Należy tylko wpisać kod polecający podczas wypełniania wniosku oraz wykonać 5 transakcji kartą do konta. Jeśli nie masz kodu polecającego, wpisz: polakoszczedza.

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”dni” text_for_hour=”godzin” text_for_minut=”minut” text_for_second=”sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”31-05-2017 22:00″ start_time=”1494606715″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Promocja zakończona![/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *