bon do fly happy lokata
|

Nawet 10,8% zwrotu po założeniu Lokaty Happy w Idea Bank!

Wystartowała kolejna świetna promocja Lokaty Happy, dzięki której możemy zyskać realnie aż 10,8% w skali roku! W zamian za założenie lokaty otrzymamy oprócz promocyjnych odsetek (oprocentowanie w wysokości do 4%) bon do wykorzystania w serwisie fly.pl na kwotę aż 200zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji może być klient, który nie posiadał nigdy żadnego produktu w Idea Bank (także Lion’s Bank), a także nie wnioskował o niego. Po akceptacji regulaminu musimy złożyć wniosek o założenie lokaty za pośrednictwem strony promocji. Wniosek należy opłacić w przeciągu 5 dni od jego złożenia. Aby otrzymać nagrodę, nie możemy zerwać założonej lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło jej założenie. Ważne, aby numer telefonu podany na stronie promocji był zgodny z numerem telefonu podanym podczas składania wniosku o założenie lokaty.

Jak odebrać bon 200zł do fly.pl?

Nagroda zostanie przekazana w postaci kodu w wiadomości sms do 10. dnia kolejnego miesiąca po założeniu lokaty. Bon do wykorzystania na fly.pl może być zrealizowany przy zakupie usług turystycznych, pakietów lotniczych (wycieczki lotnicze) do 30.06.2018r.


Kliknij tutaj, aby w prosty sposób odebrać bon 200zł do fly.pl!


Dlaczego Lokata Happy to naprawdę dobra lokata?

Lokatę Happy możemy założyć w kilku wariantach. Pierwszy z nich to Lokata Happy w świetnej wersji dla środków do 10 000zł. W zależności od czasu trwania lokata będzie ona oprocentowana na:

  • 4,00% w skali roku – lokata na 2 miesiące,
  • 3,50% w skali roku – lokata na 3 miesiące,
  • 3,00% w skali roku – lokata na 1 miesiąc.

Alternatywnymi opcjami lokat, dla większych środków, za założenie których także dostaniemy bon do fly.pl na kwotę 200zł są:

  • Lokata Happy Pro – oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku dla środków do kwoty 25 000zł, trwa 3 miesiące  załóż Lokatę Happy Pro
  • Lokata Happy Plus – oprocentowanie w wysokości 2,50% w skali roku dla środków do kwoty 100 000zł, trwa 3 miesiące  załóż Lokatę Happy Plus

Oprocentowanie ww. lokat jest bardzo konkurencyjne. Na tą chwilę Lokata Happy zwycięża w rankingu lokat bankowych, co tylko potwierdza, że warto ją założyć. W wypadku zarówno Lokaty Happy, jak i Lokaty Happy Pro i Lokaty Happy Plus, nie mamy konieczności zakładania konta osobistego!

10.8% zysku! Zobacz!

Atrakcyjne oprocentowanie lokaty przy wpłaceniu na nią 10.000zł w połączeniu z bonem na 200zł do fly.pl dale nam realne oprocentowanie naszych środków na poziomie 10,8%! Tak, to nie żart, możecie przeliczyć sami.

Regulamin promocji „Happy Wakacje”

Tabela opłat i prowizji

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *