bon allegro citibank 400
|

Bon 400zł na Allegro za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citibank!

Citibank kontynuuje świetną serię promocji swoich kart kredytowych. Tym razem po założeniu w pełni darmowej karty kredytowej Citi Simplicity otrzymać możemy bon 400zł do wydania na allegro.pl! Wystarczy spełnić bardzo proste warunki – wydać 1000zł kartą i zalogować się do bankowości mobilnej lub internetowej!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie posiadali od 1 stycznia 2015r. głównej Karty Kredytowej Citibank. Pamiętajmy, że wnioskujemy o produkt kredytowy, więc oprócz warunku nowego klienta należy także spełnić podstawowy warunek dochodowy:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli spełniamy te warunki, pozostaje nam tylko złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. Po złożeniu wniosku (krótki formularz) w ciągu kilku dni otrzymamy telefon z centrali banku. Konsultant poprowadzi nas wtedy przez dalszy proces założenia karty kredytowej. Umowa zostanie podpisana za pośrednictwem kuriera. Promocja trwa do 31.01.2018r.

Jak otrzymać bon 400zł na allegro?

Aby otrzymać tytułowy bon 400zł do wykorzystania w serwisie allegro.pl, wystarczy wykonać transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych i internecie na łączną kwotę minimum 1000zł oraz co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej. Warunki te musimy spełnić maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (np. w wypadku umowy zawartej we wrześniu- czas na spełnienie warunków promocji do końca listopada). Voucher o wartości 400zł do wykorzystania w serwisie Allegro trafi do nas drogą elektroniczną poprzez wewnętrzną pocztę Citibanku (po zalogowaniu się na profil internetowy w serwisie transakcyjnym banku).


Kliknij tutaj, aby założyć darmową kartę kredytową Citibank z voucherem 400zł do wykorzystania w serwisie Allegro!


Karta kredytowa Citibank – Citi Simplicity – opłaty

Warto podkreślić, że nie poniesiemy żadnych kosztów z tytułu używania karty kredytowej Citi Simplicity. Wystarczy spłacać zadłużenie na karcie na czas.

Promocja karty kredytowej Citibank z voucherem do wykorzystania na allegro.pl to niewątpliwie bardzo dobra oferta dla nowych klientów banku. Bez ponoszenia żadnych kosztów zyskujemy 400zł na zakupy!

Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja III”

Tabela opłat i prowizji

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *