Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 150zł premii po założeniu Konta 360 w Banku Millenium!

150zł premii po założeniu Konta 360 w Banku Millenium!

konto 360 promocja
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Trwa kolejna edycja świetnej promocji Banku Millenium, dzięki której za założenie Konta 360o możemy otrzymać 100zł w gotówce oraz 50zł w formie bonów na przejazdy PolskimBusem.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie dysponowała żadnym z rachunków w Banku Millenium po 1.04.2015r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji. Przed kliknięciem w przycisk „zarejestruj się” należy zaznaczyć pierwszą oraz trzecią zgodę. Oznaczają one akceptację regulaminu promocji oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych. Nie ma konieczności wyrażania zgody na otrzymywanie treści reklamowych (druga zgoda).

Promocja trwa do 30.09.2017r. Umowa powinna zostać przez nas podpisana najpóźniej do 6.10.2017r.

Jak otrzymać nagrody?

Aby otrzymać tytułowe nagrody, należy zarówno w październiku, jak i listopadzie wykonać jedną dowolną transakcję kartą wydaną do konta oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000zł. Warto podkreślić, że spełnienie tych warunków jest jednocześnie spełnieniem warunków bezpłatności konta. Jeśli założymy Konto 360o Student, wystarczy jedna transakcja kartą, bez konieczności zapewniania jakichkolwiek wpływów. Informację o przyznaniu nagród otrzymamy drogą mailową do 31 grudnia 2017r. Premia 100zł zostanie wypłacona w gotówce na Konto 360o, vouchery na PolskiegoBusa przyjdą mailem. Czas na zrealizowanie wypłat i przekazanie bonów przez bank to 14 dni roboczych od momentu informacji o przyznaniu nagrody.


Kliknij tutaj, aby wziąć udział w promocji!


Czy Konto 360 jest darmowe?

Tak, Konto 360o w Banku Millenium jest darmowym kontem osobistym pod warunkiem spełnienia warunków: wpływ 1000zł na konto oraz 1 dowolna transakcja bezgotówkowa (w wypadku Konta 360o Student wystarczy 1 transakcja kartą, bez konieczności zapewniania wpływu na konto). Dzięki spełnieniu tych warunków zyskujemy także możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów. Jeśli nie spełnimy warunku bezpłatności konta, zapłacimy 8+7zł za konto i kartę oraz 5zł za każdą wypłatę z bankomatu (oprócz bankomatów Millenium). Warto spełniać zatem warunki bezpłatności w każdym z miesięcy. Są one bardzo proste i mało wymagające, więc nie powinno być z tym problemu.

Ubezpieczenia, ubezpieczenia… Czy koniecznie? Nie!

Przy otwarciu konta mamy możliwość ubezpieczenia karty debetowej za 3,99zł. Nie polecam jednak tego rozwiązania, ponieważ ubezpieczenie jest do bardzo niskiej kwoty. Nie mam opinii odnośnie ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny (przez pierwszy rok za darmo, potem 4,98zł miesięcznie). Sam nie miałem okazji z niego korzystać, jednak z opisu banku wynika, iż pozwala ono na korzystanie z pomocy służb medycznych i domowych (np. hydraulik). Proszę o informację w komentarzach, czy ktoś z Was miał może okazję skorzystać z takiego ubezpieczenia.

Dobre konto oszczędnościowe i lokata mobilna

Bank Millenium oferuje całkiem ciekawą ofertę oszczędnościową. Dla środków do 100.000zł na koncie oszczędnościowym oferowane jest dla nowych klientów oprocentowanie 2,5%, co jest bardzo atrakcyjną propozycją. Warto podkreślić, że z promocji promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego można korzystać wielokrotnie, wycofując środki i wpłacając je jako nowe środki w kolejnych edycjach promocji. Oprócz tego oszczędności możemy ulokować na lokacie mobilnej oprocentowanej na 2,5% do 10.000zł.

Regulamin promocji „Zgarnij premię z Bankiem Millenium – IV edycja”

Regulamin korzystanie z voucherów Polski Bus

Tabela opłat i prowizji

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top