eKonto_mbank_promocja
|

Nawet 650zł z eKontem mBanku! HIT!

Tym razem do zdobycia jest 650zł w prostej promocji z eKontem mBanku. Zakładane konto osobiste to jeden z liderów na rynku – zarówno pod względem użytkowania samego konta, tak też po względem bankowości internetowej i mobilnej. Przy niewielkiej aktywności rachunek może także być dla nas całkowicie bezpłatny. Do tego bank gwarantuje jednocześnie niezmienność opłat przez okres 2 lat!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały lub nie były współposiadaczami rachunku osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku po 01.01.2016r. Jeśli spełniamy te warunki, możemy złożyć wniosek o eKonto. Przy składaniu wniosku należy pamiętać o zaakceptowaniu oświadczeń dotyczących promocji. Promocja trwa do 10.01.2018r.

Jak otrzymać 650zł?

Bank postanowił, że premię 650zł wypłacać będzie przez 5 miesięcy – w transzach po 130zł. Aby jednak zgarnąć jej maksymalną wysokość, konieczna będzie spora aktywność. eKonto zakładane w promocji pozwala na zwrot za transakcje kartą w wysokości 4% wykonanego obrotu. Maksymalny zwrot miesięczny w wysokości 130zł osiągniemy więc przy obrotach miesięcznych kartą w wysokości 3250zł. Oczywiście jest to sporo, jednak trzeba zwrócić uwagę na fakt, iż nawet przy o połowę mniejszych obrotach otrzymywana comiesięcznie premia jest zdecydowanie warta uwagi. Dodatkowo aby uzyskać premię musimy w każdym z miesięcy zalogować się chociaż raz w aplikacji mobilnej banku, zapewnić wpływ 1000zł na nasz rachunek oraz wykonać transakcje na kwotę co najmniej 250zł. Każda z premii wypłacana jest do końca kolejnego miesiąca, w którym wykonaliśmy transakcje. Pierwszym miesiącem, za który naliczany jest zwrot jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym założyliśmy eKonto.


Kliknij tutaj, aby założyć eKonto w taryfie standard i otrzymać nawet 650zł!


Gwarancja niezmienności opłat, czyli gwarancja bezpłatności rachunku!

mBank informuje dodatkowo, że w ramach promocji oferowane usługi w ramach rachunku eKonto będą podlegały takiej samie taryfie opłat, jak obecnie. Oznacza to, że przez kolejne 2 lata w przypadku eKonta w taryfie standard za samo jego prowadzenie nie zapłacimy ani złotówki. Za darmo możemy wypłacać z bankomatów Euronetu, Planet Cash i BZWBK kwoty powyżej 100zł. Wypłaty kwot poniżej 100zł wiążą się z opłatą 1,3zł za każdą wypłatę. Za wypłaty z pozostałych bankomatów zapłacimy prowizję w wysokości 7zł od wypłaty. Karta do rachunku pozostaje darmowa pod warunkiem wykonania nią 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Należy podkreślić, że do konta warto zainstalować aplikację mobilną, cieszącą się bardzo dobrą opinią użytkowników (ocena użytkowników Android: 4,5/5,0). Świetne recenzje konta wśród jego posiadaczy w połączeniu z atrakcyjną premią 650zł kuszą. Jeśli zaliczasz się do nowych użytkowników – gorąco polecam skorzystanie z okazji.

Regulamin promocji „Lepiej z eKontem – II edycja”

Tabela opłat i prowizji

Do końca promocji pozostało:  [wpdevart_countdown text_for_day=”dni” text_for_hour=”godzin” text_for_minut=”minut” text_for_second=”sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”10-01-2018 22:00″ start_time=”1507580849″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]PROMOCJA ZAKOŃCZONA![/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *