100zł biedronka mbank
|

100zł do Biedronki i nawet 650zł dla aktywnych w mBanku!

Dziś wystartowała świetna promocja dla nowych klientów mBanku. To nie żart, 100zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepach Biedronka za samo założenie eKonta standard i wykonanie 5 dowolnych transakcji kartą oraz 650zł w formie zwrotów za płatności kartą debetową do rachunku może być nasze!

Kto może wziąć udział w promocji i jak z niej skorzystać?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku po 01.01.2016r. Jeśli spełniamy ten warunek, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować swój udział w promocji na dedykowanej stronie. Podczas wypełniania formularza wystarczy zaznaczyć tylko pierwszą zgodę.

Następnie po rejestracji w programie otrzymamy link do założenia konta. Ważne, aby podczas wnioskowania o konto wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej. Chodzi po prostu o to, aby organizator promocji, którym jest w tym przypadku Agora, mógł przekazać nam voucher do sklepu Biedronka po spełnieniu warunków promocji. Zgód marketingowych zaznaczać nie musimy. Promocja trwa do 12.11.2017r.


Kliknij tutaj, aby założyć darmowe eKonto i odebrać 100zł do Biedronki!


Jak otrzymać kartę podarunkową 100zł do wykorzystania w sklepach Biedronka?

Warunek otrzymania karty podarunkowej o wartości 100zł jest bardzo prosty do spełnienia. Wystarczy wykonać 5 dowolnych transakcji. Warto wspomnieć, że jako transakcje mBank rozumie nie tylko płatności kartą debetową wydaną do rachunku w sklepach, ale także przelewy na konto w innym banku czy płatności internetowe. W bardzo prosty sposób możemy więc stać się posiadaczami vouchera 100zł do Biedronki. Trafi on do nas po spełnieniu warunku 5 transakcji drogą mailową do 31.01.2018r. (ważność do końca 2018r.)

Dodatkowo nawet 650zł!

Biorąc udział w promocji z voucherem do sklepu Biedronka równolegle bierzemy udział także w promocji mBanku, dzięki której możemy zyskać nawet 650zł w formie zwrotów za płatności kartą w sklepach. Bank zwróci nam 4% wartości wykonanych przez nas zakupów przez okres 5 miesięcy, przy czym maksymalna kwota zwrotu miesięcznego to 130zł. Przez 5 miesięcy w wypadku osiągnięcia maksymalnego zwrotu możemy zyskać nawet 650zł! Oczywiście taki zwrot dotyczyć będzie osób, które mają dość  spore wydatki miesięczne (ponad 3000zł). Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż nawet przy dużo niższych obrotach kartą promocja w połączeniu z otrzymaniem bonu podarunkowego do sklepów Biedronka jest bardzo opłacalna! Otrzymujemy 100zł bardzo prostej do zdobycia premii w formie vouchera, a do tego wszystkie zakupy mamy przez najbliższe 5 miesięcy 4% taniej! To dopiero oferta! Warto zaznaczyć, że 4% zwrotu dostaniemy pod warunkiem zalogowania się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku, wykonania transakcji kartą/ BLIKiem na minimum 250zł miesięcznie oraz zapewnienia wpływu na 1000zł (wszystkie przelewy są akceptowane, także z naszych kont w innych bankach, oprócz przelewu własnego wewnątrz mBanku).

Darmowe konto przez 2 lata! Masz gwarancję bezpłatności!

mBank przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla nowych klientów. W ramach przeprowadzanej promocji, eKonto standard będzie dla nas rachunkiem darmowym przez najbliższe 2 lata. Nic nie zapłacimy zarówno za prowadzenie konta osobistego, jak i kartę debetową do rachunku! Wypłaty z bankomatów będą darmowe w kwocie powyżej 100zł z urządzeń Euronet, Planet Cash i BZWBK. W wypadku wypłaty z bankomatów innych sieci bank każdorazowo pobiera za wypłatę 7zł. Z kolei jeśli wypłata z urządzeń Euronet, Planet Cash lub BZWBK będzie w kwocie poniżej 100zł, będziemy musieli zapłacić prowizję 1,30zł od wypłaty.

Według mnie warto!

Promocja mBanku z kartą podarunkową do sklepów Biedronka to prawdziwy hit! Naprawdę warto skorzystać, bo jest to jedna z najkorzystniejszych wśród obecnych promocji bankowych na rynku. Gwarancja bezpłatności eKonta przez najbliższe 2 lata oraz dobre opinie klientów o banku pozwalają przypuszczać, że konto w mBanku może nam służyć nie tylko przez okres promocji!

Gwarancja uczciwości – możesz sprawdzić dokumenty dotyczące promocji:

Regulamin akcji „Same korzyści na Bank – edycja 2”

Regulamin promocji „Lepiej z eKontem – II edycja”

Tabela opłat i prowizji

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”dni” text_for_hour=”godzin” text_for_minut=”minut” text_for_second=”sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”12-11-2017 23:00″ start_time=”1507673707″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]PROMOCJA ZAKOŃCZONA![/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *