darmowe konto osobiste goodie
|

150zł w gotówce po założeniu Konta 360 w Millenium! Proste warunki!

Konto 360 w Banku Millenium wielokrotnie zostało przeze mnie docenione w wielu zestawieniach. Sam posiadam taki rachunek, odkąd został wprowadzony na rynek. Właśnie trwa promocja, dzięki której za założenie tego świetnego konta możemy w prosty sposób zgarnąć 150zł premii w gotówce! Warunki są naprawdę banalne.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie dysponowali żadnym rachunkiem w Millenium po 01.04.2015r. Innymi słowy – jeśli nie mieliśmy żadnego kontaktu z tym bankiem przez ostatnie 2,5 roku, możemy wziąć udział w promocji. Do dnia 20.12.2017r. należy złożyć wniosek o Konto 360 wraz z kartą debetową (dla studentów korzystniej założyć jest Konto 360 Student – także bierze udział w promocji). Wniosek składamy przez dedykowaną stronę promocji. Umowę musimy podpisać do końca roku. Także do końca roku na naszym telefonie musimy zainstalować aplikację Goodie oraz założyć w niej profil używając tego samego maila, który podaliśmy we wniosku o Konto 360. Goodie to apka służąca do śledzenia aktualnych promocji w sklepach- może się Wam przydać w szukaniu okazji. Aplikacja musi pozostać aktywna na naszym telefonie do końca okresu promocji.

Załóż Konto 360 w Banku Millenium i zgarnij 150zł w gotówce!

Jak zdobyć 150zł w gotówce?

Po wykonaniu czynności opisanych powyżej wystarczy już tylko spełnić warunki bezpłatności dla Konta 360 w styczniu i lutym 2018r, czyli zapewnić wpływ na konto w każdym z miesięcy w wysokości 1000zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem w każdym z miesięcy. Według regulaminu Bank Millenium ma czas na wypłatę premii do 14.03.2018r. Do tego dnia musimy oczywiście nadal posiadać aktywne Konto 360 i aplikację Goodie na telefonie.

Czy Konto 360 w Millenium jest darmowe?

Konto 360 jest całkowicie darmowe, jeśli w danym miesiącu wykonamy co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości 1000zł. Po spełnieniu tych warunków będziemy mogli cieszyć się w bezpłatnego konta, karty i darmowych wypłat z bankomatów. Jeśli założymy Konto 360 Student – z tych udogodnień będziemy mogli korzystać już przy jednej transakcji kartą miesięcznie (nie ma konieczności zapewniania wpływu na konto).

Oprócz wysokiej jakości obsługi i intuicyjnej bankowości mobilnej (ocena 4,6/5,0 wśród użytkowników sklepu Play w systemie Android) Bank Millenium oferuje także bardzo dobrą ofertę oszczędnościową – promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe na 2,5% (z promocji można korzystać wielokrotnie, wystarczy wycofać środki z konta oszczędnościowego przez końcem danej edycji promocji i potem wpłacić je w nowej edycji promocji jako nowe środki) oraz lokata mobilna oprocentowana na 2,5%. To wszystko sprawia, że oprócz atrakcyjnej premii na start, Konto 360 jest nam w stanie zapewnić o wiele więcej. Być może stanie się Twoim rachunkiem na dłużej?

Regulamin promocji „Zyskaj 150zł z Bankiem Millenium i Goodie”

Tabela opłat i prowizji

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”dni” text_for_hour=”godzin” text_for_minut=”minut” text_for_second=”sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”20-12-2017 23:00″ start_time=”1511992757″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]PROMOCJA ZAKOŃCZONA![/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *