envelokonto
|

NOWOŚĆ! 100zł za założenie EnveloKonta i nawet 200zł za polecanie!

Zupełnie nowe, interesujące konto na rynku, ze świetną ofertą na start – tak w skrócie opisać można EnveloKonto, czyli nowy produkt EnveloBanku. Po raz pierwszy rachunek pojawia się w promocji na start, co oznacza, że najprawdopodobniej możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 100zł premii za wykonanie 3 transakcji kartą!

Premia 100zł za wykonanie 3 transakcji kartą!

Z promocji mogą skorzystać osoby, które są nowymi klientami Banku Pocztowego (EnveloBank jest bowiem internetową wersją Banku Pocztowego). Oznacza to, że w momencie wysłania wniosku nie możemy posiadać konta w Banku Pocztowym (zarówno tradycyjnym, jak i EnveloBanku).

Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje nam zarejestrowanie się z dedykowanej strony promocji. Ilość wniosków jest ograniczona – wynosi jedynie 2000 sztuk. Biorąc pod uwagę, iż jest to pierwsza promocja tego banku z premią na start, najprawdopodobniej skończy się ona w ciągu kilkunastu godzin od opublikowania tego artykułu! Licznik promocyjnych wniosków jest widoczny na stronie organizatora promocji.

Po rejestracji na stronie promocji należy wypełnić wniosek o EnveloKonto najpóźniej do 19.01.2018r. Mamy do wyboru 3 możliwości podpisania umowy, tj. przelew, kurier i wizyta w oddziale.

Żeby zgarnąć tytułowe 100zł należy wykonać tylko 3 transakcje kartą do 09.02.2018r. (zarówno w sklepach, jak i internecie). Wiadomość o przyznaniu premii otrzymamy drogą mailową do 21.02.2018r. Wtedy też będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii (do 28.02.2018r.) Bank wypłaci bonus do 09.03.2018r.

Dodatkowo nawet 200zł za polecanie konta!

EnveloBank dodatkowo daje nam możliwość dorobienia nawet 200zł za polecanie konta znajomym. Za każde polecone konto otrzymać możemy 50zł premii. Wystarczy tylko, że wygenerujemy kod rekomendacyjny na stronie promocji i przekażemy go znajomemu. Aby otrzymać premię, zarówno polecający jak i polecony musi spełnić warunki promocji, które uprawniają do otrzymania premii 100zł. Maksymalnie możemy za polecenia otrzymać 200zł.

200zł za e-zakupy z dostawą za pomocą Poczty Polskiej

Zwrot za e-zakupy to kolejna zaleta EnveloKonta. Bank premiuje wszystkie transakcje w sklepach internetowych, w których wybraliśmy dostawę za pomocą Poczty Polskiej (list polecony, Pocztex, PACZKA24 itd.) Za każdą przesyłkę otrzymamy moneyback w wysokości 2zł a co dziesiąta transakcja premiowana będzie dodatkową kwotą 10zł. Maksymalna wartość zwrotu za e-zakupy to 20zł miesięcznie i 200zł rocznie.

Opłaty i prowizje – EnveloKonto

EnveloKonto to bardzo dobry rachunek osobisty. Nowy gracz na polskim rynku niewątpliwie ma czym kusić:

  • 0 zł za prowadzenie konta i zwykłe przelewy internetowe w PLN (krajowe)
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za kartę debetową dla osób poniżej 26 lat,
  • 0 zł za kartę dla osób powyżej 26 lat przy 1 płatności kartą i przelewach z innych banków, łącznie na min. 1000 zł w miesiącu poprzedzającym naliczenie opłaty (w przeciwnym razie opłata 5 zł miesięcznie)
  • Zwroty za zakupy (m.in. stacje benzynowe, sklepy spożywcze) w ramach Visa Oferty
  • 1,5% w skali roku na lokacie mobilnej dostępnej tylko w aplikacji mobilnej

EnveloKonto to z pewnością rachunek godny polecania nie tylko ze względu na banalną do zgarnięcia premię na start. Prognozuję ekspresowe zakończenie promocji ze względu na wyczerpanie się puli wniosków promocyjnych!

W razie dodatkowych pytań piszcie w komentarzach lub mailowo!

AKTUALIZACJA: 01.12.2018r.: POLECAM SZYBKO SKŁADAĆ WNIOSKI O OTWARCIE KONTA, PONIEWAŻ PROMOCJA DOBIEGA KOŃCA!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *