Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 5% zwrotu za zakupy z Kontem Proste Zasady Getin Bank!

5% zwrotu za zakupy z Kontem Proste Zasady Getin Bank!

getin proste zasady zwrot
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Trwa świetna promocja Getin Bank, w której po założeniu Konta Proste Zasady możemy cieszyć się zwrotem 5% wartości naszych zakupów przez najbliższe pół roku! W promocji nie obowiązują żadne ograniczenia odnośnie akceptowalności transakcji. Jedyne, co nas ogranicza, to maksymalny zwrot w ramach promocji w wysokości 180zł.

Kto może skorzystać w promocji Konta Proste Zasady Getin Banku i zgarnąć 180zł?

Zgodnie z regulaminem z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w Getin Banku od 18 lutego 2017r. Okres karencji jest wyjątkowo krótki, co oznacza, że wszyscy nowi klienci i zdecydowana większość starych klientów mogą wziąć w niej udział!

W jaki sposób złożyć wniosek?

Wniosek najwygodniej złożyć jest poprzez dedykowaną stronę internetową. Mamy na to czas do 15.04.2018r. Aby naliczały się zwroty, musimy zaznaczyć dwie zgody marketingowe:

getin zgody marketingowe

Jak otrzymać zwrot 180zł za zakupy?

Przez pierwsze 6 pełnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy zyskamy 5% zwrotu za wszystkie wykonane transakcje kartą obraz BLIKiem. Maksymalny zwrot miesięczny to 30zł. Warto podkreślić, że jest on już osiągany przy wydaniu 600zł miesięcznie. Co ważne, transakcje muszą zaksięgować się w danym miesiącu rozliczeniowym, więc bezpiecznie jest je zrobić do 25. dnia miesiąca. Getin Bank wypłaca premię do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu za zakupy. 180zł jest w zasięgu ręki.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy Konto Proste zasady jest darmowe?

Opłat za rachunek jest bardzo łatwo uniknąć. Wystarczy w danym miesiącu wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – już wtedy konto będzie darmowe! (w przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie konta wynosi 8zł). W przypadku osób w wieku poniżej 26 lat nie jest nawet konieczne spełnianie tego wymogu, konto będzie darmowe bezwarunkowo. Karta debetowa wydawana do rachunku jest bezwarunkowo darmowa dla wszystkich.

Dodatkowo Getin Bank nie pobiera żadnej opłaty za wypłatę pieniędzy z bankomatów, oprócz bankomatów za granicą.

Możemy także skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 2,5% w skali roku aż do 200 000zł. Oferta ta dotyczy nadwyżki środków względem dnia 11.01.2018r. Jej czas trwania to dokładnie 122 dni (4 miesiące) od daty wpływu pierwszych środków. Dotyczy więc ona wszystkich nowych klientów i zdecydowanej większości starych klientów. Aby brać w niej udział, należy udzielić takich samych zgód marketingowych jak przy założeniu Konta Proste Zasady.

Konto Proste Zasady od Getin Banku – czy warto?

Opisywana promocja pozwala w bardzo prosty sposób, przy wykonywaniu czynności, które robimy przecież niemal codziennie, wzbogacić się o 180zł. Do tego otrzymujemy jedno z najlepszych kont osobistych na rynku.

Jedna płatność kartą w miesiącu i mamy wszystko za darmo, a do tego 180zł zwrotu. Zdecydowanie warto skorzystać!

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top