bgz bnp 200 rossmann
|

200zł do Rossmanna po założeniu Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas nie ustaje w walce o nowych klientów, proponując tym razem 200zł w formie bonu do Rossmanna po założeniu Konta Optymalnego! Konto jest całkowicie darmowe, a warunki promocji bardzo proste!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie ostatnich 3 lat nie posiadały konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Chodzi także o banki BNP Paribas oraz BGŻ, w wyniku fuzji których powstał BGŻ BNP Paribas.

Składamy wniosek!

Jeśli spełniamy powyższe warunki, pozostaje nam wypełnić formularz poprzez dedykowaną stronę promocji, zaznaczając wszystkie zgody. Następnie należy złożyć wniosek o Konto Optymalne z wygenerowanego linku. Bardzo istotnym jest, aby podczas wypełniania wniosku użyć tych samych danych, co podczas wypełniania początkowego formularza deklarującego chęć udziału w promocji. Umowa podpisywana jest poprzez wizytę kuriera we wskazanym przez nas miejscu. Nie musi to być nasz adres korespondencyjny, jest możliwość wpisania miejsca dostarczenia umowy np. do pracy.

Promocja trwa 15.04.2018r. Jednocześnie obowiązuje pula 1000 wniosków, więc warto się spieszyć z rejestracją!

Jak otrzymać bon 200zł do Rossmanna?

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy w każdym z miesięcy – od maja do października, wykonać następujące czynności:

 • zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000zł (najwygodniej ze swojego konta w innym banku); wykluczone są wpłaty gotówkowe na rachunek klienta oraz wpływy z innego rachunku własnego w BGŻ,
 • wykonać płatności bezgotówkowe kartą na co najmniej 200zł,
 • wykonać 1 przelew mobilny poprzez aplikację mobilną GOmobile.

Bardzo istotne: z promocji wyłączone są transakcje dokonywane w punktach o następujących kodach MMC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków.

Dla ułatwienia dodam, że wszystkie zwykłe transakcje w sklepach czy na stacjach paliw zostaną zaliczone.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Nagroda 200zł została podzielona na 2 transze po 100zł. Dzięki temu pierwszy bon o wysokości 100zł otrzymamy za spełnienie warunków promocji w pierwszych trzech miesiącach (maj- lipiec). Informacja o spełnieniu warunków promocji zostanie nam wysłana do 17.08.2018r., a sam bon do 31.08.2018r. Analogicznie drugi bon zostanie przyznany za spełnienie warunków promocji w miesiącach sierpień- październik, informacja o jego przyznaniu zostanie przekazana do 14.11.2018r., a bon do 30.11.2018r. Bony są ważne do 01.07.2019r. Można z nich korzystać wielokrotnie, tzn. nie musimy za jednym razem wydać 100zł.

Konto Optymalne =  darmowe konto osobiste?

Tak, można powiedzieć że to darmowe konto osobiste, bo bez żadnych warunków nie zapłacimy nic za konto i kartę! Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów – 5zł każda. Przy wypłatach  z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash wypłaty są darmowe.

Regulamin promocji „Atrakcyjne Konto 2”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *