millenium zalando
|

150zł do Zalando po założeniu Konta 360 w Millenium!

Konto 360 to świetny produkt, o tym pisałem już wielokrotnie. Teraz dodatkowo po jego założeniu możemy zgarnąć 150zł w formie bonu Zalando! Wystarczy spełnić bardzo proste warunki aktywności przez okres dwóch miesięcy.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają na dzień rozpoczęcia promocji żadnego produktu w Banku Millenium. Bank wyklucza również osoby, które we wcześniejszym czasie brały udział w jakiejkolwiek akcji promocyjnej Konta 360 organizowanej przez bank lub podmiot z nim współpracujący. Wykluczone są także osoby uprawnione do dysponowania rachunkiem (np. współposiadacz rachunku) oraz osoby, które złożyły wniosek o konto przed startem promocji i obecnie jest on procedowany. Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy wziąć udział w promocji, korzystając z dedykowanego linka. Czas na złożenie wniosku mamy do 20.05.2018r. Umowę podpisać musimy z kolei do 27.05.2017r. Ważne, aby podczas składania wniosku udzielić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku i podmiotów współpracujących.

Jak odebrać bon 150zł do Zalando?

Warunki otrzymania bonu są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy zapewnić podstawowe warunki aktywności – zarówno w czerwcu jak i w lipcu musimy zasilić konto łączną sumą wspływów w wysokości 1000zł (najwygodniej będzie zrobić przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonać jedną dowolną płatność kartą lub BLIKiem. Po spełnieniu tych banalnych warunków bon Zalando o wartości 150zł trafi do nas za pomocą SMS do dnia 21.08.2018r. Co ważne, bon jest ważny bezterminowo!

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy Konto 360 jest darmowe?

Konto 360 to świetny rachunek. Wykonując tylko jedną płatność kartą oraz zapewniając wpływ 1000zł na rachunek jesteśmy zwolnieni ze wszystkich opłat. Nie zapłacimy ani za kartę, ani za prowadzenie konta, ani za wypłaty ze wszystkich bankomatów. Jeśli nie spełnimy tych warunków, za konto zapłacimy 8zł/mies., za kartę z kolei 7zł/mies. Warto więc pamiętać o spełnieniu warunków aktywności. Patrząc na wymogi promocji, nie powinno być z tym najmniejszego problemu. Trzeba jeszcze wspomnieć, że w wypadku klientów zakładających konto w wersji Student (do 26 r.ż.) brak jest wymogu wpływu na konto. Przelew w tym wypadku nie jest wymagany do pełnej bezpłatności konta, ale do otrzymania bonu Zalando oczywiście już tak.

Dodatkowo bank dla nowych klientów oferuje promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego 2,7% do kwoty aż 200.000zł. Millenium systematycznie odnawia promocję podwyższonego oprocentowania. Wycofując środki przed końcem danej edycji i wpłacając je jako nowe środki w kolejnej edycji nasze oszczędności możemy lokować na 2,7% przez długie miesiące.

Regulamin promocji “150 zł do Zalando z Kontem 360”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *