darmowa siłownia ok system
|

Karnet na siłownię na 12 miesięcy ponownie za darmo! – Konto Optymalne

Wystartowała kolejna edycja bardzo popularnej wśród Was promocji, dzięki której po założeniu Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas możemy zgarnąć karnety OK System na najbliższe 12 miesięcy. Jeśli ktoś z Was nie zdążył ostatnio przed wyczerpaniem się puli promocyjnych wniosków, teraz ma czas, by założyć konto i zgarnąć darmowe wejściówki.

Przypomnijmy, karnet OK System działa na podobnej zasadzie jak Karta Multisport. Swoim zakresem obejmuje wiele siłowni, a nawet basenów na terenie całego kraju. Ich lista jest do wglądu po kliknięciu w link do założenia konta.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które są nowymi klientami banku, czyli nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Należy podkreślić, że wliczamy tu także banki BGŻ i BNP Paribas, w wyniku fuzji których powstał BGŻ BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas ani posiadanie konta w BGŻ Optima (rachunek oszczędnościowy) nie wyklucza z możliwości udziału w promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, pozostaje nam zarejestrować się za pomocą dedykowanego linka (należy zaznaczyć wszystkie zgody). Promocja trwa do 25.04.2018r., ale jednocześnie obowiązuje limit 1500 promocyjnych wniosków. Warto się więc spieszyć, ponieważ w poprzedniej edycji promocji pula skończyła się przed czasem!

Jak odebrać karnety OK System?

W ramach promocji otrzymamy 12 karnetów OK System, na 12 kolejnych miesięcy, uprawniających do wejścia do dowolnych obiektów w sieci OK System 2 razy w tygodniu.

Pierwszy z karnetów dostaniemy za sam fakt podpisania umowy o konto. Najpóźniej musimy to zrobić 10.05.2018r. Karnet za spełnienie warunku założenia konta zostanie wysłany mailowo do 14.05.2018r. Do 27.05.2018r. trzeba go wgrać do profilu panelu użytkownika OK System. Najpierw oczywiście musimy taki profil założyć na stronie OK System.  Pierwszy z karnetów będzie ważny w czerwcu. Kolejne karnety będą dopisywane do naszego konta automatycznie po spełnieniu następujących warunków, które musimy spełnić w każdym z kolejnych miesięcy:

 • wpływ na konto w wysokości 1000zł (wykluczamy tu wpłaty gotówkowe i wpływy z tytułu udzielonego kredytu oraz przelewy z innych rachunków w BGŻ, także BGŻ Optima),
 • wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 200zł,
 • wykonanie minimum 1 przelewu poprzez aplikację mobilną banku GOmobile

Bank akceptuje do puli 200zł wszystkie transakcje oprócz tych, które wykonane są za pomocą terminali o następujących kodach MMC (wyjaśnienie poniżej):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 określający płatność rachunków

W praktyce wszystkie codzienne transakcje wykonane w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Bank poprzez powyższą listę wyłączeń ogranicza możliwości ułatwiające obrót kartą, np. płatności za rachunki nie będą zaliczone. Jednak jeszcze raz podkreślam – wszystkie typowe codzienne zakupy kartą w sklepach czy na stacjach paliw zostaną zaliczone!

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Konto Optymalne – jest darmowe!

Tak, to prawda, bez haczyków. Konto i karta są bezwarunkowo darmowe dla każdego użytkownika Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Zapłacić jedynie możemy za wypłaty z bankomatów (5zł za wypłatę), jednak wypłaty z urządzeń Planet Cash i BGŻ BNP Paribas są darmowe!

Regulamin promocji „W formie z kontem”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *