Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 400zł po wyrobieniu darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

400zł po wyrobieniu darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

citibank 400
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Citibank wystartował ze swoją ulepszoną wersją flagowej promocji, dzięki której za założenie karty kredytowej można otrzymać spora gotówkę! Tym razem jest to aż 400zł, z czego aż 300zł na naprawdę bardzo prostych warunkach. Jest to żywa gotówka, nie są to bony do sklepów internetowych czy stacjonarnych!

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy być nowym klientem banku, czyli osobą nie posiadającą żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 01.06.2015r. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowaną stronę promocji.

Dodatkowo, z uwagi na to, że jest to produkt kredytowy, musimy spełnić podstawowe kryterium dochodowe:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Formularz promocji jest pierwszym krokiem do zawarcia umowy o kartę kredytową w niniejszej promocji. Po pozostawieniu danych kontaktowych, w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsulat banku w celu dalszego procedowania wniosku.

300zł do zgarnięcia na naprawdę, ale to naprawdę prostych warunkach!

Warunki otrzymania pierwszej części premii (300zł) są banalne do spełnienia. Wystarczy, że do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową spełnimy 2 warunki:

– zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej,

– wykonamy minimum 5 dowolnych transakcji kartą w ciągu jednego miesiąca, przy czym transakcje muszą zostać zaksięgowane w tym samym miesiącu, w którym nastąpiło ich wykonanie (zaksięgowanie transakcji w praktyce trwa do 3 dni roboczych).

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Dodatkowa premia 100zł dla aktywnych

Druga część premii (100zł) będzie od nas wymagała nieco więcej wysiłku. Aby ją zdobyć, należy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę minimum 2000zł.

Jak odebrać nagrodę?

Nagroda w postaci 300zł lub 400zł jest wypłacana w postaci uznania na naszym rachunku karty kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Którą kartę kredytową Citibank wybrać?

Podczas rozmowy z konsultantem zostaniemy poproszeni o wybór typu karty kredytowej do konta. Polecam bezpłatną kartę Citi Simplicity (całkowicie darmowa karta kredytowa, brak opłat za korzystanie). Bank może proponować inne typy kart kredytowych, jednak w mojej opinii są one w zdecydowanej większości przypadków nieopłacalne.

Czy to nie fejk? Jakim cudem bank daje nam za nic 400zł?

Tak mogła pomyśleć część osób po przeczytaniu tego artykułu. Należy im się z pewnością parę słów wyjaśnień. Przede wszystkim pamiętajmy, że karta kredytowa, jak sama nazwa wskazuje, jest produktem kredytowym. Siłą rzeczy płacąc nią w sklepie zobowiązujemy się oddać pieniądze do banku po upływie okresu bezodsetkowego (zazwyczaj około 20 dni od daty otrzymania zestawienia operacji za dany okres rozliczeniowy). Bank liczy oczywiście na to, że nie spłacimy zadłużenia w terminie i będzie mógł nam naliczyć odsetki od pożyczonej kwoty.

Ponadto podczas rozmowy z konsultantem, dostaniemy z pewnością propozycję skorzystania z tzw. produktów dodatkowych. Są między innymi CitiPhone (obsługa karty kredytowej drogą telefoniczną), opcja dodatkowej karty kredytowej czy też specjalna naklejka zbliżeniowa. Nie włączając jednak żadnych dodatkowych usług, karta kredytowa będzie dla nas całkowicie darmowa – nie zapłacimy żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej za korzystanie z niej.

Ostatnia kwestia, bardzo ważna dla banku: po wzięciu udziału w tego typu promocji jak ta, będziemy bardzo dobrze kojarzyli Citibank. O to właśnie chodzi. Daje to dla niego darmową reklamę na przykład wśród naszych znajomych. Ponadto w przyszłości być może zdecydujemy się na skorzystanie z innych usług tego banku, np. zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

To wszystko sprawia, że 400zł jakie otrzymujemy od Citibanku w ramach niniejszej promocji nie jest tak naprawdę dużym kosztem dla banku, biorąc pod uwagę to, ile potencjalnie może on na nas zarobić w przyszłości.

Regulamin oferty „Do 400 zł z Kartą Kredytową Citibank”

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top