ok system karnet
|

Darmowe karnety na siłownię na 6 miesięcy po założeniu Konta Optymalnego!

Ruszyła kolejna edycja hitu od BGŻ BNP Paribas. W zamian za założenie Konta Optymalnego i spełnianie podstawowych warunków aktywności będziemy mieli możliwość korzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju za darmo przez okres 6 miesięcy!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 2 lat. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje nam tylko zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji. Przy wysyłaniu formularza należy zaznaczyć wszystkie zgody. Następnie musimy złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową. Podczas wnioskowania o konto dodatkowe zgody nie są wymagane.

Jak odebrać darmowe karnety?

Nagroda zostanie nam przyznana w formie 6 miesięcznych karnetów OK System (operator podobny do MultiSport) uprawniających do wejścia do obiektów sportowych 2 razy w tygodniu. Lista punktów objętych programem OK System jest bardzo pokaźna – możemy wybierać z pokaźnej listy obiektów w mniejszych i większych miastach naszego kraju.

Pierwszy z karnetów otrzymamy za podpisanie umowy oraz spełnienie warunków aktywności konta w sierpniu:

– wpływ na konto w wysokości 1000zł (najlepiej przelać 1000zł ze swojego konta w innym banku- wykluczone są bowiem wpłaty gotówkowe oraz przelewy z rachunków własnych w BGŻ BNP Paribas (także BGŻ Optima),

– wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę minimum 200zł,

– wykonanie co najmniej 1 przelewu przy pomocy aplikacji mobilnej banku – Gomobile.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Bank zastrzega, że do wymaganego obrotu kartą (200zł) nie będą wliczane transakcje ułatwiające wykonywanie obrotów. Punkty tego typu opatrzone są następującymi kodami MMC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

W  praktyce wszystkie transakcje wykonane w sklepach czy na stacjach paliw zostaną zaliczone. Bank podając powyższą listę punktów zabezpiecza się przed osobami, które w pewien sposób chciałyby obejść system promocji.

Następnie konieczne jest założenie konta użytkownika OK System maksymalnie do 26.09.2018r. Jeśli nie otworzymy go w takim terminie, musimy liczyć się z możliwością opóźnienia startu ważności karnetu o kilka dni.

Pierwszy karnet do obiektów sportowych OK System wysłany do nas zostanie drogą SMS do 20.09.2018r.

Kolejne 5 karnetów będziemy otrzymywać za spełnianie analogicznych warunków aktywności konta w kolejnych miesiącach. Co ważne, po spełnieniu warunków w następnych miesiącach, kolejne karnety będą automatycznie dopisywane do naszego konta użytkownika OK System.

Czy Konto Optymalne jest darmowe?

Jak najbardziej tak! Konto Optymalne to darmowe konto osobiste – nie poniesiemy opłat za kartę oraz użytkowanie konta. Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów (5zł od wypłaty). Tej opłaty da się jednak także uniknąć, wypłacając pieniądze z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas oraz urządzeń Planet Cash.

Oferta trwa do 15.07.2018r. W promocji jednocześnie obowiązuje jednak pula 1500 promocyjnych wniosków. Patrząc na popzednie edycje promocji, z pewnością liczba promocyjnych wniosków wyczerpie się przed 15.07! Warto się więc spieszyć!

Regulamin promocji “Aktywnie z Kontem”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *