jbl flip 3
|

JBL Flip 3 po wyrobieniu darmowej karty Citi Simplicity!

PROMOCJA TRWA DO: 04.09.2018r.

Bezpłatna karta kredytowa, a do tego hitowy produkt od JBL – głośnik JBL Flip 3. Jego wartość to aż 359zł! Warunki promocji są naprawdę proste!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 01.06.2015r. Z uwagi na to, iż wnioskujemy o produkt kredytowy, konieczne jest spełnienie minimalnych kryteriów dochodowych

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli powyższe warunki spełniamy, pozostaje nam złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. Jest to krótki formularz, w którym podajemy tylko podstawowe dane kontaktowe. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant w celu dalszego procedowania wniosku.

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać nagrodę?

Po przyznaniu karty kredytowej przez bank, konieczne będzie spełnienie warunków promocji. Pierwszym z nich jest zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo: podpisując umowę w lipcu, musimy zalogować się do bankowości najpóźniej we wrześniu. Drugi warunek należy spełnić w identycznym okresie – musimy wykonać transakcje kartą do konta na łączną kwotę 1000zł.

Po spełnieniu tych dwóch prostych warunków w ciągu 30 dni po miesiącu spełnienia wymogów otrzymamy drogą kurierską głośnik JBL Flip 3, którego wartość to aż 359zł! Prawda, że proste?

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślałem, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 10,74%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie głośnik JBL możemy otrzymać całkowicie za darmo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej Citibank, o których pisałem na przykład w tym artykule.

Co jeśli wolę gotówkę zamiast głośnika JBL?

Jeśli zamiast głośnika JBL wolisz 400zł w gotówce, wystarczy że skorzystasz z alternatywnej wersji promocji, w której do odebrania jest premia pieniężna!

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź głośnik JBL FLIP 3”

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *