konto maksymalne
|

250 zł prostej do zdobycia premii po założeniu Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas

Promocja trwa do: 31.08.2018r.

BGŻ BNP Paribas znów oferuje atrakcyjną premię na start po założeniu konta osobistego oraz dodatkowe bonusy co miesiąc. Wystarczy jedynie w ciągu trzech kolejnych miesięcy przelać na nasze nowe konto 1000zł, aby otrzymać premię w wysokości 100zł. Do tego za aktywne korzystanie z konta możemy dostać kolejne 150zł. Tym razem promowanym produktem jest Konto Maksymalne.

Kto może skorzystać z promocji?

Skorzystać z promocji mogą jedynie nowi klienci banku, czyli osoby nieposiadające żadnego rachunku osobistego w przeciągu ostatnich 24 miesięcy w BGŻ BNP Paribas. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje nam złożyć wniosek o Konto Maksymalne na dedykowanej stronie promocji. Podczas wnioskowania o produkt należy wyrazić zgodę na uczestnictwo w promocji i otrzymywanie informacji handlowych (zgoda nr 1 i 5). Promocja kończy się 31.08.2018r. Warto jednak podkreślić, że obowiązuje w niej limit 1000 promocyjnych wniosków co oznacza, że po osiągnięciu tej puli dalsze wnioski nie będą przyjmowane przez system. Warto się więc spieszyć.

Umowę o konto podpisać możemy w wygodny sposób za pośrednictwem kuriera.

100zł – premia na start

Pierwsza część premii jest bardzo prosta do otrzymania. Wystarczy, aby w każdym z miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o konto, tj. wrześniu, październiku i listopadzie 2018r. na nasze nowootwarte Konto Maksymalne wpłynęło co najmniej 1000zł. Wśród akceptowalnych przelewów wykluczone są jedynie przelewy z innego rachunku w BGŻ BNP Paribas oraz wpłaty gotówkowe. Najprościej jest więc spełnić warunek poprzez przelanie 1000zł z konta w innym banku. Informacja o przyznaniu premii trafi do nas drogą mailową do 17.12.2018r. W mailu znajdzie się instrukcja, w jaki sposób odebrać bonus (konieczne będzie uzupełnienie danych do odbioru premii- uzupełnienie numeru konta oraz danych osobowych). Premia trafi na nasze konto do 31.12.3018r.

150zł – premia za aktywne korzystanie z konta

Kolejna część premii- 150zł- jest otrzymywana w częściach, co miesiąc, za regularne korzystanie z konta. Bank zwraca 1zł za wykonanie w danym dniu miesiąca co najmniej 1 operacji kartą o wartości co najmniej 5zł. Premia za dany miesiąc będzie przyznana pod warunkiem wydania co najmniej 300zł i wykonania co najmniej 5 płatności. Z uwagi na to, iż bank premiuje w ten sposób codzienne zakupy w sklepach, nie powinno być problemu z osiągnięciem progu 300zł. Zyskać możemy do 25zł miesięcznie. W celu osiągniecia maksymalnej premii wystarczy wykonywać więc transakcje 25 dni w miesiącu. Wypłata premii następuje do 8. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymania premii (czyli za transakcje wykonane we wrześniu premię otrzymamy do 8. października lub w najbliższy dzień roboczy po nim następujący).

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy Konto Maksymalne jest darmowe?

Konto Maksymalne jest darmowym kontem osobistym. Za jego prowadzenie nie zapłacimy ani złotówki. Karta debetowa będzie dla nas darmowa, jeśli wykonamy nią transakcje w danym miesiącu na kwotę co najmniej 300zł. Jeśli konto ma służyć do codziennych płatności- nie powinno być z tym najmniejszego problemu. Jeśli nie spełnimy tego warunku, za kartę zapłacimy 12zł miesięcznie. Wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą są całkowicie darmowe! Dodatkowa karta do konta kosztować nas będzie 7zł – jest to opłata stała, bez możliwości zniesienia po spełnieniu warunków.

Warto wspomnieć, że wiek poniżej 26 lat zwalnia nas z opłaty za kartę bezwarunkowo.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *