ikea bgż 200
|

200zł do IKEA po wyrobieniu karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas prowadzi obecnie bardzo ciekawą promocję, dzięki której w zamian za aktywne korzystanie z karty kredytowej możemy w prosty sposób otrzymać voucher do IKEA na kwotę 200zł! Promocja trwa do 18.11.2018r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Trzeba przyznać, iż ograniczenie to jest dość skromne, co da możliwość skorzystania z promocji znacznej części użytkowników bloga. Aby wziąć udział w promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową mamBONUS poprzez dedykowany link. W ciągu kilku dni od wysłania wniosku skontaktuje się z nami konsultant w celu dalszego procedowania wniosku.

Jak odebrać bon 200zł do IKEA?

Aby odebrać bon 200zł do IKEA, wystarczy w ciągu dwóch pierwszych miesięcy licząc od dnia podpisania umowy wykonać transakcje bezgotówkowe przy użyciu otrzymanej karty kredytowej na kwotę minimum 2000zł. Jeśli spełnimy ten warunek, bon na kwotę 200zł zostanie do nas wysłany do 20.02.2019r.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa mamBONUS standardowo kosztuje 72zł rocznie, jednak bardzo łatwo jest tej opłaty uniknąć. Wystarczy, że w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonamy tą kartą transakcje na łączną kwotę co najmniej 500zł (Mastercard Standard) lub 1000zł (Mastercard Gold). Tym bardziej opłaca się spełnić warunki otrzymania bonu do IKEA, ponieważ oprócz vouchera otrzymamy wtedy także zwolnienie z opłaty rocznej za kartę!

Regulamin promocji “200zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *