darmowe konto direct ing 140
|

140zł w przedłużonej promocji ING Konta z Lwem Direct

Świetna promocja ING wystartowała właśnie w kolejnej edycji. W prosty sposób otrzymać możemy nawet 140zł w formie gotówki po założeniu konta osobistego Direct (lub Komfort) oraz spełnieniu bardzo prostych warunków promocji!

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, nie mogliśmy posiadać jakiekolwiek konta w ING od 25 lutego 2017r. do 31 października 2018r. Konto Direct w niniejszej promocji zakładamy z dedykowanego linka.

Podczas wypełniania wniosku należy zaznaczyć, iż rachunek chcemy założyć wraz z kartą debetową oraz dodatkowo otworzyć darmowe konto oszczędnościowe.

Pierwsza część premii (100zł)

Pierwsza część premii o wartości 100zł jest bardzo prosta do otrzymania. Wystarczy do 31.12.2018r. założyć Konto Direct wraz z kartą debetową i darmowym Kontem Oszczędnościowym oraz do 31.03.2019r. wykonać płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę minimum 1000zł. Zliczane są zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Druga i trzecia część premii (2x20zł)

Kolejne 20zł możemy otrzymać, jeśli do 31.03.2019r. wykonamy minimum 3 płatności BLIK w internecie. Dodatkowe 20zł otrzymamy także, jeśli zapewnimy na nasze nowe konto Direct minimum jednorazowy wpływ wynagrodzenia o wysokości minimum 1000zł. Przelew powinien w istocie pochodzić z konta firmowego, czyli od pracodawcy.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak mogę odebrać premię?

W zależności od ilości spełnionych warunków premia może wynieść od 100 do 140zł. Otrzymamy ją na Konto Oszczędnościowe (darmowe), które otwieramy w ramach wniosku wraz z kontem Direct. Wpływu na konto możemy spodziewać się maksymalnie do 15 kwietnia 2019r. Co ważne, nie możemy zamknąć Konto Oszczędnościowego ani wypowiedzieć umowy karty debetowej do Konta Direct przed otrzymaniem premii.

Promocja jest naprawdę bardzo prosta. O ile może przeniesienie wpływu wynagrodzenia na nowe konto osobiste dla uzyskania dodatkowych 20zł nie jest warte zachodu, o tyle już wykonanie transakcji kartą na 1000zł oraz dodatkowe 3 płatności BLIK nie powinno stwarzać żadnych problemów dla większości użytkowników tego portalu. W prosty sposób otrzymać więc można co najmniej 120zł!

Czy Konto Direct jest darmowe?

Prowadzenie Konta Direct jest darmowe, bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Karta do konta z kolei jest darmowa po wykonaniu płatności kartą w danym miesiącu na kwotę minimum 200zł (osoby w wieku 18-25 lat) lub 300zł (pozostałe osoby). W przypadku niespełnienia warunku obrotów na karcie, opłata za kartę debetową wyniesie 7zł miesięcznie. Darmowe wypłaty z bankomatów obejmują urządzenia ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash. W każdym z miesięcy pierwsza wypłata z bankomatu obcego (tj. innego niż ING i Planet Cash) jest darmowa, kolejne to koszt 2,50zł każda.

Regulamin promocji „Do 140zł za otwarcie Konta Direct lub Komfort”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *