bgż bnp 150
|

150zł po założeniu Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas – proste warunki!

Nadarza się kolejna okazja, by w bardzo prosty sposób poprawić swój budżet. Po założeniu Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas i spełnieniu prostych warunków promocji możemy otrzymać 150zł w gotówce na nasze nowootwarte konto!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Raiffeisen POLBANK jest już także własnością BGŻ BNP Paribas. Wykluczeni są więc także klienci, którzy posiadali w tym banku konto osobiste w przeciągu ostatnich 24 miesięcy.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Jeśli kwalifikujemy się do grupy osób, które mogą wziąć udział w promocji, Konto Optymalne zakładamy z dedykowanego linka. Promocja trwa do 14.12, a umowę o konto powinniśmy podpisać najpóźniej 11.01.2019r. W promocji obowiązuje limit wniosków (1500), więc warto spieszyć się z podjęciem decyzji o udziale.

Pierwsza część nagrody (50zł)

Pierwsze 50zł otrzymamy za aktywowanie aplikacji mobilnej banku GOmobile (do 31.01.2019r.) oraz wykonanie w styczniu co najmniej 1 przelewu środków za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.

Druga część nagrody (100zł)

Drugą część nagrody o wartości 100zł otrzymamy w zamian za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300zł w lutym oraz marcu 2019r. Bank zastrzega, że do puli wykonanych przez nas transakcji nie będzie zaliczał płatności wykonanych w terminalach o następujących kodach MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Od razu chciałbym uspokoić, że wszystkie zwykłe transkacje typu zakupy w sklepach spożywczych oraz na stacjach paliw będą zaliczone. BGŻ BNP Paribas sporządzając listę powyższych wyszczególnień chciał się zabezpieczyć przez różnego typu „ułatwiaczami płatności”. Więcej o tym temacie piszę w tym artykule.

W celu odebrania 100zł oprócz warunku obrotu na karcie konieczne będzie jeszcze zapewnienie wpływów na konto w wysokości 1000zł zarówno w lutym, jak i w marcu. Dwukrotny przelew 1000zł z naszego konta w innym banku będzie najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

W jaki sposób otrzymam nagrodę?

Po spełnieniu warunków promocji otrzymamy informację o zakwalifikowaniu do otrzymania nagrody drogą mailową. Po odebraniu maila konieczne jest uzupełnienie danych koniecznych do odbioru wynagrodzenia. Informację mailową o zdobyciu pierwszej nagrody otrzymamy do 15.02.2019r., natomiast o zdobyciu drugiej nagrody do 19.04.2019r. Ich wypłata nastąpi odpowiednio do 28.02.2019r. oraz 30.04.2019r. Pamiętajmy, że po otrzymaniu informacji o zdobyciu pierwszej nagrody (do 15.02) czas na uzupełnienie danych do jej odbioru mamy do 25.02. Aby zgarnąć bonus, nie możemy wypowiedzieć umowy karty debetowej ani konta osobistego do dnia otrzymania nagrody.

Czy Konto Optymalne jest darmowe?

Konto Optymalne to godny polecenia rachunek osobisty. BGŻ BNP Paribas nie pobiera żadnych opłat ani za prowadzenie konta, ani za kartę debetową. Tym samym nie ma konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, aby konto i karta były darmowe! Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów (5zł każda), jednak pamiętajmy o możliwości darmowych wypłat z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas oraz urządzeń Planet Cash.

Regulamin promocji „Bonus dla Ciebie”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *