biedronka bgż 300
|

300zł do Biedronki z kartą kredytową mamBONUS od BGŻ BNP Paribas!

BGŻ BNP Paribas wziąż chce zdobywać nowych klientów poprzez atrakcyjne promocje. Z zamian za założenie karty kredytowej mamBONUS i spełnienie prostych warunków oferty możemy zyskać bony do sklepów Biedronka o wartości aż 300zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnej umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o kartę mamBONUS poprzez dedykowaną stronę promocji. W ciągu kilku dni nastąpi kontakt ze strony banku w celu dalszego procedowania wniosku.

Jakie warunki muszę spełnić?

Nagroda składa się z 6 bonów do sklepów Biedronka, każdego o wartości 50zł. Aby je otrzymać, powinniśmy w każdym z pierwszych 6 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę kredytową wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500zł. Za każdy z miesięcy przysługuje nam bon o wartości 50zł. Łączna wartość nagród możliwych do otrzymania przez okres 6 miesięcy to wcześniej wspomniane 300zł. Bank zastrzega, iż jako transakcji bezgotówkowych nie będzie kwalifikował operacji typu zasilenie portfela internetowego lub płatności za rachunki. Wszystkie standardowe transakcje (zakupy spożywcze, przemysłowe, paliwo itd.) będą z pewnością zaliczone. Także płatności internetowe zostaną zaakceptowane przez bank jako spełnienie wymogów promocji.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak odebrać nagrodę?

W celu odebrania nagrody konieczna będzie rejestracja konta na portalu mambonus.pl. Każda z nagród zostanie dopisana do naszego konta użytkownika w ciągu 7 dni od zakończenia miesiąca, za który dana nagroda będzie należna.

Oprócz standardowych nagród w promocji, za samo wyrobienie karty kredytowej otrzymamy dodatkowo 5000 punktów w programie mamBONUS, co pozwoli nam na otrzymanie dodatkowej nagrody po drugim miesiącu użytkowania karty (5000 punktów bazowych + 1000 punktów za transakcje w pierwszym miesiącu + 1000 punktów za transakcje w drugim miesiącu = 7000 punktów -> voucher do kina kosztuje nas 6500 punktów, więc możemy odebrać dodatkową nagrodę!).

Do kiedy mogę złożyć wniosek?

Promocja karty kredytowej mamBONUS z bonami o wartości 300zł do sklepów Biedronka trwa do 31.01.2019r. Warto się jednak spieszyć. W ofercie przygotowano bowiem vouchery tylko dla 5000 osób! Informacja o zakończeniu promocji zostanie udostępniona poprzez stronę mambonus.pl/regulaminy. Po złożeniu wniosku warto zapoznać się ze zredagowanym przeze mnie poradnikiem dotyczącym użytkowania kart kredytowych. Pozwoli on nabyć potrzebną wiedzę do korzystania z kredytówki i uniknąć niepotrzebnych kosztów dodatkowych.

Czy karta kredytowa mamBONUS jest bezpłatna?

Standardowo koszt karty kredytowej mamBONUS to 72zł rocznie. Możemy jednak w bardzo prosty sposób tej opłaty uniknąć, przynajmniej w pierwszym roku jej użytkowania. Wystarczy, że w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wydamy nią co najmniej 500zł (Mastercard Standard) lub 1000zł (Mastercard Gold). Spełniając warunki promocji z bonami do Biedronki jednocześnie zapewniamy sobie darmową kredytówkę na rok!

Regulamin promocji „Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową” 

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *