Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 200zł po założeniu Konta 360 w Millenium! Kolejna edycja hitowej promocji!

200zł po założeniu Konta 360 w Millenium! Kolejna edycja hitowej promocji!

konto 360 200zl
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Bank Millenium znów rozdaje 200zł w gotówce za założenie Konta 360, aktywację aplikacji mobilnej oraz spełnienie warunków bezpłatności konta. Biorąc pod uwagę, iż warunki są wręcz banalne, premię można uznać za rekordową i wyjątkowo prostą do zdobycia.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają obecnie żadnego produktu w Banku Millenium, nie są w trakcie wnioskowania o takowy produkt oraz nie brały wcześniej udziału w żadnej promocji Konta 360 lub Konta 360 Student z premią po założeniu rachunku. Mowa tutaj zarówno o promocjach organizowanych przez bank, jak i przez zewnętrznych organizatorów.

Złóż wniosek o premię 200zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, pozostaje nam złożyć wniosek o Konto 360 poprzez dedykowaną stronę promocji. Oferta trwa do 28.01.2019 (złożenie wniosku). Do 31.01.2019r. mamy z kolei czas na zawarcie umowy o konto. Podczas składania wniosku pamiętajmy o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (przez bank oraz podmioty współpracujące z bankiem).

Zgarnij premię!

Premia 200zł podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, o wysokości 50zł, otrzymamy za aktywowanie aplikacji mobilnej banku oraz spełnienie warunku darmowości konta w lutym 2019r. (czyli wykonanie przelewu na konto w wysokości 1000zł oraz co najmniej 1 płatność kartą do konta – lub za pomocą usługi BLIK). Druga część premii (150zł) zostanie przyznana za spełnienie warunków bezpłatności konta w marcu i kwietniu 2019r. To tyle! Pierwsza część bonusu wpłynie na nasze konto 360 do 18.03.2019r. Druga część premii (150zł) wpłynie z kolei do 20.05.2019r.

Rzadko spotyka się promocję, w której bank za spełnienie warunków bezpłatności konta wręcza nam premię, o co dopiero taką premię!

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy Konto 360 jest darmowe?

Tak, Konto 360 po spełnieniu warunków bezpłatności (przelew na 1000zł oraz 1 transakcja kartą lub za pomocą BLIK) jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo po spełnieniu powyższych warunków bank oferuje nam darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce!

Bank Millenium przygotował dodatkowe ułatwienie dla studentów. W ich przypadku do zwolnienia z opłat wystarczy jedna transakcja kartą lub za pomocą usługi BLIK! Nie ma konieczności przelewu na 1000zł. Pamiętajmy jednak, że do otrzymania premii konieczne jest wykonanie przelewów na 1000zł w lutym, marcu i kwietniu.

Dodatkowo Millenium oferuje atrakcyjną promocję konta oszczędnościowego, dzięki której możemy zgarnąć 2,7% (obecnie do kwoty 100.000zł). Promocja teoretycznie obowiązuje przez 3 miesiące dla nowych środków, jednak w praktyce przelewając pieniądze przed upływem czasu trwania danej edycji promocji konta oszczędnościowego na kilka dni do innego banku, w kolejnej edycji możemy znów cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem. Millenium odnawia promocję cyklicznie, co pozwala na lokowanie środków na dość wysoki procent przez długie miesiące!

Regulamin promocji “200zł na Nowy Rok”

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top