konto 360 200 millennium
|

HIT! 200zł w Millennium po spełnieniu bardzo prostych warunków!

Hit powraca! Znów do zgarnięcia mamy 200zł za założenie Konta 360 w Millennium i spełnienie podstawowych warunków aktywności. Premia jest wyjątkowo prosta do zdobycia, a do tego wypłacana w gotówce! Wystarczy aktywować aplikację mobilną i spełnić warunek bezpłatności konta, by cieszyć się dodatkową premią w wysokości aż 200zł!

Promocja trwa do 27.03.2019r. Spiesz się!

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy są nowymi klientami Banku Millennium, czyli takimi, którzy obecnie nie posiadają ani nie dysponują żadnym produktem w Millenium, nie brali udziału w żadnej promocji związanej z Kontem 360 w przeszłości oraz nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, wystarczy zarejestrować się na stronie promocji. Czas na złożenie wniosku (wraz z kartą debetową) mamy do 27.03.2019r. Do 31.03.2019r. musimy z kolei podpisać umowę o konto. Ważne – podczas wnioskowania o produkt należy wyrazić zgody marketingowe. Najwygodniej jest wybrać opcję podpisania umowy w obecności kuriera.

Co zrobić, by odebrać 200zł w gotówce?

Aby otrzymać tytułową nagrodę 200zł, należy spełnić proste warunki promocji. Przede wszystkim należy do 31.03.2019r. aktywować aplikację mobilną banku. Oprócz tego trzeba także spełnić warunki bezpłatności konta w miesiącach kwiecień, maj i czerwiec. Warunki bezpłatności wyglądają następująco: przelew na min. 1000zł na Konto 360- np. z naszego konta w innym banku oraz co najmniej jednak transakcja kartą lub BLIKiem. To wszystko! Bonus w wysokości 200zł w gotówce trafi na nasze Konto 360 do 16.07.2019r.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy Konto 360 jest darmowe?

Tak, po spełnieniu powyższych warunków bezpłatności konta (które nawiasem mówiąc w przypadku Konta 360 są naprawdę wyjątkowo proste do spełnienia) prowadzenie rachunku i użytkowanie karty debetowej do niego nie będą wiązały się z jakimikolwiek opłatami. Dodatkowo zyskamy możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce!

Co istotne, osoby poniżej 26 roku życia mogą zawnioskować o Konto 360 Student, dzięki czemu będą one zwolnione z opłat za konto jedynie po wykonaniu jednej transakcji kartą lub BLIKiem (w ich przypadku nie ma konieczności comiesięcznego przelewu na kwotę 1000zł). Pamiętajmy jednak, że do otrzymania premii 200zł wpływ 1000zł miesięcznie jest konieczny!

Dobra oferta oszczędnościowa – 2,7%

Bank Millennium ma w swojej ofercie także bardzo konkurencyjną ofertę oszczędnościową. Na koncie oszczędnościowym możemy ulokować aż 100.000zł (nowe środki) przy oprocentowaniu 2,7%. Cykliczność promocji sprawia, iż na takim wysokim procencie możemy trzymać pieniądze przez wiele miesięcy, wystarczy tylko stosować się do prostej zasady. Pod koniec danej edycji promocji konta oszczędnościowego trwającej zazwyczaj około 3 miesięcy, warto przelać nasze środki do innego banku, aby wróciły one do Millennium jako nowe w kolejnej edycji podwyższonego oprocentowania za kilka dni. W tej sposób klienci Millennium zarabiają już przez kilkanaście miesięcy!

Czy warto wziąć udział w tej promocji?

Warunki są wyjątkowo proste do spełnienia, a wysokość premii naprawdę kusząca! Promocje Banku Millennium zazwyczaj cieszą się wyjątkowo sporym zainteresowaniem ze względu na łatwość uzyskania premii i wygodny proces założenia konta. Zdecydowanie polecam założenie Konta 360 i przy okazji skorzystanie z atrakcyjnej oferty oszczędnościowej banku.

Dodatkowe 200zł w promocji karty kredytowej Millennium!

Bank Millenium dla swoich klientów przygotował jeszcze jedną świetną promocję. W prosty sposób możemy zyskać kolejne 200zł za założenie karty kredytowej – szczegóły w tym prześwietleniu.

Regulamin promocji “Zyskaj 200zł”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *