200zl millenium karta kredytowa
|

200zł za wyrobienie darmowej karty kredytowej Millennium!

Wraca kolejna edycja świetnej promocji Banku Millennium, dzięki której w prosty sposób możemy zyskać aż 200zł po założeniu karty kredytowej! Umowę o kartę podpiszemy przez internet a warunki promocji są naprawdę wyjątkowo proste do spełnienia! W ofercie obowiązuje limit promocyjnych wniosków – tylko 3000!

Promocja trwa do 31.03.2019r. Limit 3000 promocyjnych wniosków!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy od 01.01.2017r. nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej Millennium Bank. W ofercie obowiązuje limit 3000 wniosków, więc warto spieszyć się z decyzją o założeniu karty. Promocja najpóźniej zostanie zakończona 31.03.2019r. Wniosek o kartę kredytową możemy złożyć poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną banku. Aby uzyskać do nich dostęp, potrzebne będzie nam założenie konta osobistego 360. Tutaj kolejna świetna wiadomość – za jego założenie i spełnienie prostych warunków aktywności otrzymamy kolejne 200zł – szczegóły w tym prześwietleniu.

W momencie wyczerpania się puli promocyjnych wniosków, bank zablokuje możliwość ich dalszego składania.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KONTO 360 I NASTĘPNIE O KARTĘ KREDYTOWĄ ALFA LUB IMPRESJA MILLENIUM BANK:

PRZEJDŹ DO OFERTY KONTA 360! (PREMIA 200zł)

Jakie warunki trzeba spełnić?

Aby odebrać premię 200zł, musimy spełnić warunki promocji. Te są naprawdę wyjątkowo proste. Po podpisaniu umowy o kartę należy wykonać transakcje bezgotówkowe (BLIK także się wlicza) na łączną kwotę minimum 300zł w kwietniu, maju i czerwcu.

Odbierz 200zł!

200zł w formie uznania na naszą nową kartę kredytową zostanie przelane do 31.07.2019r. Oczywiście w tym dniu musimy być nadal posiadaczami produktu.

2 karty kredytowe do wyboru

W promocji możemy wybierać z 2 kart kredytowych – Impresja lub Alfa. Zarówno jedna, jak i druga pozwalają na zwrot w wysokości 5% od wykonywanych transakcji w wybranych sklepach. W przypadku karty Impresja są to Apart, Empik, Travel Planet ,Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque. Z kolei przypadku karty Alfa: Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Inter Cars, Empik, Cinema City, Travel Planet. Łączny możliwy zwrot do uzyskania za dany rok kalendarzowy to nawet 760zł!

Czy karta kredytowa Millennium jest darmowa?

Przez pierwszy rok karta kredytowa będzie dla nas darmowa przy wykonywaniu nią zaledwie 1 płatności w miesiącu. Po upływie tego okresu w celu uniknięcia opłat za kartę (zarówno Impresja, jak i Alfa) należy wykonać minimum 5 transakcji miesięcznie. W przeciwnym wypadku musimy liczyć się z opłatą wysokości 7,99zł.

Czy warto wziąć udział w tej promocji?

Zdecydowanie. Sam również w niej uczestniczę. Połączenie możliwości założenia konta osobistego 360 (premia 200zł) z promocyjną ofertą karty kredytowej (kolejne 200zł) to naprawdę świetna okazja!

Regulamin promocji „Zdobądź więcej”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

2 komentarze

  1. Przy karcie visa impresja pokazuje się komunikat, że trzeba wykonywać 5transakcji miesięcznie, aby karta była darmowa.

    1. Witaj, Filipie! Standardowo rzeczywiście tak jest, jednak biorąc udział w tej promocji w pierwszym roku użytkowania karty Impresja wystarczy wykonać jedną transakcję w miesiącu, aby nie ponieść żadnych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *