150 nest bank
|

150zł po założeniu Nest Konta – gorąca promocja!

Dziś mam dla Was prawdziwą perełkę – sposób na szybkie dorobienie 150zł minimalnym nakładem pracy. Wystarczy założyć konto w Nest Banku, zlecić dyspozycję przelewania wynagrodzenia oraz wykonać parę transakcji kartą! W promocji obowiązuje limit 650 wniosków (bardzo mało!), więc warto się spieszyć z decyzją o wzięciu udziału w ofercie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie posiadali rachunku osobistego w Nest Banku w okresie ostatnich 24 miesięcy. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Wypełniamy wniosek!

Podczas wypełniania wniosku nie trzeba zaznaczać żadnych zgód marketingowych. Konieczne będzie natomiast zawnioskowanie o wydanie karty debetowej, ponieważ będzie ona nam potrzebna do spełnienia warunków promocji. Umowę o konto możemy podpisać za pomocą wizyty kuriera, wizyty w oddziale, wideorozmowy lub poprzez przelew weryfikacyjny. Lista banków, z których możemy taki przelew weryfikacyjny wykonać: Alior Bank, Bank Pekao, Santander, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PBS Bank, T-mobile Usługi Bankowe.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak otrzymać 150zł?

Warunki otrzymania premii 150zł są bardzo proste do spełnienia. Pierwszy z nich to wykonanie transakcji kartą na kwotę minimum 500zł do końca maja. Drugi to zapewnienie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto w kwocie minimum 1000zł.

Jak definiowany jest wpływ wnagrodzenia?

Wpływ wynagrodzenia jest definiowany w regulaminie następująco:

Wpływ wynagrodzenia– suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:

(I) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(II) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub

(III) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(IV) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Kiedy otrzymam premię?

Wypłata 150zł nastąpi do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście musimy być w tym czasie nadal posiadaczami rachunku w Nest Banku.

nest konto 150

Czy Nest Konto jest darmowe?

Tak, Nest Konto to produkt całkowicie darmowy, bezwarunkowo. Bank nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty ani jakiekolwiek wypłaty z bankomatów na terenie kraju! To ewenement na polskim rynku, więc całkiem możliwe, że z bankiem zostaniecie na dłużej.

Atrakcyjna lokata i konto oszczędnościowe

Oferta Nest Banku to nie tylko świetne konto osobiste. Bank przygotował także promocyjnie oprocentowaną lokatę (4% w skali roku do 10000zł) na okres 3 lub 6 miesięcy. Oprócz tego zyskamy także możliwość korzystania z konta Nest Rodzinne Oszczędności, które premiuje regularne oszczędzanie oprocentowaniem powyżej 5% w skali roku!

Regulamin promocji “Nest Konto z bonusem dla aktywnych”

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *