xiaomi redmi 6a citibank
|

Darmowy telefon Xiaomi Redmi 6A po założeniu karty kredytowej Citibank!

Świetna oferta Citibanku – po założeniu karty kredytowej i spełnieniu bardzo prostych warunków zupełnie za darmo otrzymamy telefon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449zł!

Promocja trwa do 24.04.2019!

[wpcdt-countdown id=”2384″]

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku od 01.06.2015r. Jako że wnioskujemy o produkt kredytowy, należy spełnić warunek dochodowy:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, pozostaje nam złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji. Promocja trwa do 24.04.2019.

Po kliknięciu w link wypełniamy krótki formularz zgłoszeniowy. W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant Citibanku w celu dalszego procedowania wniosku. Podczas wypełniania formularza należy wyrazić zgodę na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych oraz na przesyłanie przez bank informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jak otrzymać Xiaomi Redmi 6A?

Warunki, które musimy spełnić w celu otrzymania darmowego telefonu są bardzo proste. Po pierwsze – nie później niż do końca 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę musimy wykonać transakcje kartą i/lub w internecie na kwotę minimum 1500zł. Po drugie -musimy także w tym okresie zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku.

Im szybciej spełnimy warunki promocji, tym szybciej otrzymamy także telefon. Citibank poinformuje nas o jego przyznaniu za pomocą wiadomości w systemie elektronicznym banku. Informacja o przyznaniu nagrody pojawi się w skrzynce odbiorczej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bank od momentu poinformowania o przyznaniu nagrody ma 60 dni na jej dostarczenie. W zdecydowanej większości przypadków otrzymamy telefon o wiele szybciej.

Telefon jest objęty 24- miesięczną gwarancją producenta.

Darmowy telefon? To możliwe?!

Takie pytanie z pewnością zadaje sobie wielu z Was widząc tą ofertę. Zapewniam, iż telefon otrzymacie całkowicie za darmo. Nie będziecie musieli ponosić żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ karta kredytowa, o którą wnioskujecie (Citi Simplicity) jest darmowa. Pamiętajmy, żeby podczas rozmowy z konsultantem nie dać się namówić na żadne dodatkowe, płatne usługi, jak np. naklejka zbliżeniowa czy CitiPhone. Darmowa jest jedynie usługa CitiAlerts- warto ją włączyć. Dzięki niej mamy na bieżąco informacje o obrotach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Oczywiście jest to produkt kredytowy, więc zadłużenie zaciągane na karcie należy spłacać w terminie. Jeśli to Twoja pierwsza kredytówka, koniecznie zapoznaj się z poradnikiem korzystania z kart kredytowych. Dzięki temu promocję przejdziesz całkowicie bezkosztowo.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *