350zl citibank circleK
|

350zł w prezencie po założeniu darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

Bezpłatna karta kredytowa Citi Simplicity oraz 21 000 punktów Priceless Specials, wymiennych na bony zakupowe o wartości 350zł! Wśród firm współpracujących z Citibankiem mamy m.in.: CircleK, Douglas czy RTV EURO AGD! To bardzo prosta promocja, dzięki której możemy naprawdę sporo zyskać!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 01.01.2016r. Z uwagi na to, że wnioskujemy o produkt kredytowy, konieczne będzie także spełnienie minimalnych kryteriów dochodowych:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jak przebiega podpisanie umowy o kartę kredytową?

W celu otrzymania 21 000 Priceless Specials wymiennych na bony zakupowe, należy w pierwszej kolejności złożyć wniosek o kartę kredytową poprzez dedykowaną stronę promocji. W ciągu kilku dni od daty złożenia zapytania oddzwoni do nas konsultant w celu dalszego procedowania wniosku. Po zweryfikowaniu nas przez bank i wydaniu decyzji o przyznaniu karty, konieczne będzie podpisanie umowy. Możemy to zrobić za pośrednictwem wizyty kuriera lub poprzez weryfikację telefoniczno- mailową (szczegółowe informacje w tym aspekcie przekaże nam konsultant banku).

Jakie są warunki otrzymania premii?

Po podpisaniu umowy o kartę kredytową konieczne będzie zalogowanie się do serwisu Citibank Online lub Citi Mobile, a także zapisanie się do programu Priceless Specials (poprzez bankowość internetową). Konieczne jest wykonanie tej czynności do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Kolejnym warunkiem jest wydanie naszą kredytówką co najmniej kwoty 1500zł najpóźniej do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oczywiście im szybciej wykonamy płatności, tym lepiej, ponieważ w krótszym terminie otrzymamy wtedy nagrodę. Punkty Priceless Specials będą bowiem przyznawane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Pamiętajmy, że wśród transakcji, które bank akceptuje są wszystkie zwyczajne transakcje w sklepach czy na stacjach paliw. Należy jednak pamiętać o tym, że płatności na poczcie, u bukmacherów czy też inne transakcje szczególne nie zostaną zaliczone do wymaganego obrotu! W przypadku zwrotu towarów zakupionych za pomocą karty kredytowej, kwota wartości towaru także nie wlicza się do obrotu.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Jakie nagrody są dostępne?

Po dopisaniu punktów Priceless Specials do naszego konta będziemy mogli wymienić je na bony zakupowe. Do wyboru mamy wiele sklepów, m.in. CircleK, RTV EURO AGD czy Douglas. W programie dostępnych jest jeszcze wiele innych nagród – tutaj możemy zobaczyć przykładowe.

Czy rzeczywiście dostanę te bony za darmo?

Tak, promocję w bardzo prosty sposób możemy przejść całkowicie bezkosztowo. Przede wszystkim spośród dwóch kart dostępnych podczas składania wniosku musimy zaznaczyć kartę Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest całkowicie darmowe (brak opłaty miesięcznej i rocznej za użytkowanie karty). Należy pamiętać, aby podczas procedowania wniosku przy rozmowie z konsultantem nie włączyć żadnych dodatkowych opcji do karty kredytowej, jak np. karta dodatkowa czy usługa CitiPhone. Jedyną usługą darmową i wartą aktywacji jest CitiAlerts, czyli powiadomienia sms o transakcjach na naszej karcie kredytowej. Poza tym oczywiście musimy spłacać zadłużenie na karcie kredytowej w terminie. Wtedy nie zapłacimy żadnych odsetek. Jeśli jest to Twoja pierwsza kredytówka, warto skorzystać z mojego poradnika korzystania z kart kredytowych. Promocja trwa do 30.06.2019r.

Regulamin promocji „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity” 


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *