Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 250zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie!

250zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie!

ranking kont osobistych najlepsze konta osobiste
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

BNP Paribas tym razem daje możliwość otrzymania w prosty sposób gotówki w kwocie aż 250zł! Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i spełnić bardzo proste warunki promocji.

Co ważne, uczestnictwo promocji nie wiąże się z koniecznością ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Mamy 250zł na czysto, o ile tylko będziemy stosować się do wskazówek zawartych w tym artykule.

Spiesz się! Promocja trwa do 09.06.2019! Obowiązuje limit 1500 promocyjnych wniosków!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały żadnego konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dodatkowo wykluczeni są także (dla takiego samego okresu) byli klienci Raiffeisen Polbank, który został niedawno przejęty przez BNP Paribas. Klienci BGŻ Optima nie są na szczęście wykluczeni z możliwości udziału w promocji.

W jaki sposób mogę złożyć wniosek?

Jeśli spełniamy powyższe warunki, wniosek o konto osobiste możemy złożyć poprzez dedykowaną stronę promocji maksymalnie do 09.06.2019. Co ważne, powinniśmy zaznaczyć wszystkie zgody w początkowym formularzu.

Następnie poprzez wygenerowany dla nas link składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj (tutaj już nie ma obowiązku zaznaczania wszystkich zgód). Umowę o konto musimy podpisać maksymalnie do 30.06.2019r. Odbędzie się to w obecności kuriera.

Jakie warunki muszę spełnić?

Premia składa się z dwóch części. Pierwsza nagroda to 150zł, druga to 100zł. Pierwszą nagrodę otrzymamy, jeśli w lipcu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300zł oraz zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł. Bank wyklucza przelewy z naszych pozostałych rachunków w BNP Paribas (np. BGŻ Optima) oraz wpłaty własne. Najwygodniej będzie więc przelać 1000zł z naszego konta w innym banku.

Drugą nagrodę otrzymamy za spełnienie identycznych warunków w sierpniu.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Warto podkreślić, że z promocji są wyłączone transakcje, które wykonane będą w punktach handlowo- usługowych, posiadających następujące kody MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Pragnę jednak od razu uspokoić – wszystkie zwyczajne transakcje wykonane w sklepach i na stacjach paliw zostaną zaliczone do obrotu! Bank zabezpiecza się jedynie przed różnego rodzaju „ułatwiaczami obrotów kartą”, które stosują niektórzy klienci.

Informacja o przyznaniu nagrody- ważne!

Informacje o przyznaniu nagród trafią do nas drogą mailową. O przyznaniu pierwszej nagrody – 150zł – zostaniemy poinformowani do 19.08.2019. Wtedy do 26.08.2019. musimy uzupełnić dane do przelewu premii. Szczegóły znajdą się przesłanej wiadomości. Pieniądze trafią na nasze konto do 31.08.2019r.

Druga nagroda – 100zł – trafi do nas do końca września, przy czym nie będzie już konieczne podawanie danych do jej odbioru. Informację o jej przyznaniu otrzymamy do 18.08.2019r.

Ograniczona ilość wniosków!

Warto podkreślić, że w promocji obowiązuje limit 1500 promocyjnych wniosków, więc warto się spieszyć z podjęciem decyzji o założeniu konta. Po wyczerpaniu puli nie będzie możliwe wypełnienie formularza na stronie internetowej oferty.

Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest całkowicie darmowe. Zapłacić jednak możemy za Kartę Otwartą na Dzisiaj (3zł), jednak bardzo łatwo jest tej opłaty uniknąć. Wystarczy wykonać jedną dowolną transakcję bezgotówkową w miesiącu, aby była ona dla nas darmowa. Co warto podkreślić, osoby do 26 roku życia nie muszą spełniać tego wymogu. Karta debetowa będzie dla nich darmowa bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Wypłaty z bankomatów dla tych osób także są całkowicie darmowe. Pozostali otrzymują darmowe wypłaty z urządzeń BNP Paribas i Planet Cash. Szczegółowe prześwietlenie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj znajduje się w rankingu kont osobistych.

Regulamin promocji “Zgarnij premię”


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
250zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top