konto 360 200

200zł po założeniu Konta 360 i 2,7% na koncie oszczędnościowym!

PROMOCJA TRWA DO: 27.03.2020r.

200zł premii możemy zyskać w kolejnej edycji promocji Konta 360 w Millennium! Oferta bardzo prosta, do tego w banku, w którym sam mam konto od lat. Premię otrzymamy za samo spełnienie warunków bezpłatności konta. Takie promocje lubimy!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadają ani nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium. Istotne jest także, abyśmy w przeszłości nie brali udziału w żadnej promocji związanej w Kontem 360.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta 360 (także Konta 360 Student) poprzez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 27.03.2020. Następnie do 31.03.2020 musimy zawszeć umowę o konto (najpewniej będzie to wizyta kuriera). Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.


ZŁÓŻ WNIOSEK!


200zł czeka!

Promocję charakteryzują naprawdę bardzo proste warunki. Należy przede wszystkim spełnić warunki bezpłatności konta w kwietniu, maju i czerwcu, czyli: zapłacić raz w każdym z tych miesięcy kartą na dowolną kwotę (możliwa jest także transkacja BLIK) oraz zapewnić wpływ na nowootwarte konto w wysokości minimum 1000zł.

Po drugie, konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej banku, najpóźniej do 30.06.2020.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, premia na naszym koncie znajdzie się do 20.07.2020.

Czy Konto 360 jest darmowe?

W bardzo prosty sposób Konto 360 może stać się całkowicie darmowym kontem osobistym. Wystarczy jedna transakcja kartą i wpływ na 1000zł w miesiącu, aby nie ponieść żadnych opłat! Studenci mają jeszcze prościej – nie muszą wykonywać żadnego przelewu, żeby konto było dla nich darmowe. Ważne jest natomiast, żeby wykonali transakcję kartą oraz aby zawnioskowali o rachunek w wersji student. Pamiętajmy jednak, że w przypadku oferty z premią 200zł musimy spełnić warunki przelewu w kwietniu, maju i czerwcu niezależnie od tego czy jesteśmy studentem czy też nie!

2,7% na koncie oszczędnościowym!

Millennium oferuje nam jeszcze dodatkową korzyść. Do kwoty 100 000zł nasze środki mogą być oprocentowane na 2,7%! Podstawowy okres promocji to około 100 dni, jednak wycofując pieniądze na krótko przed końcem danej edycji promocji i następnie wpłacając je w nowej edycji jako nowe środki możemy cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem nawet przez kilka lat!


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *