Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 200zł po założeniu Konta 360 i 2,7% na koncie oszczędnościowym!

200zł po założeniu Konta 360 i 2,7% na koncie oszczędnościowym!

konto 360 200
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 27.03.2020r.

200zł premii możemy zyskać w kolejnej edycji promocji Konta 360 w Millennium! Oferta bardzo prosta, do tego w banku, w którym sam mam konto od lat. Premię otrzymamy za samo spełnienie warunków bezpłatności konta. Takie promocje lubimy!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadają ani nie są w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium. Istotne jest także, abyśmy w przeszłości nie brali udziału w żadnej promocji związanej w Kontem 360.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o otworzenie Konta 360 (także Konta 360 Student) poprzez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 27.03.2020. Następnie do 31.03.2020 musimy zawszeć umowę o konto (najpewniej będzie to wizyta kuriera). Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.


ZŁÓŻ WNIOSEK!


200zł czeka!

Promocję charakteryzują naprawdę bardzo proste warunki. Należy przede wszystkim spełnić warunki bezpłatności konta w kwietniu, maju i czerwcu, czyli: zapłacić raz w każdym z tych miesięcy kartą na dowolną kwotę (możliwa jest także transkacja BLIK) oraz zapewnić wpływ na nowootwarte konto w wysokości minimum 1000zł.

Po drugie, konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej banku, najpóźniej do 30.06.2020.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, premia na naszym koncie znajdzie się do 20.07.2020.

Czy Konto 360 jest darmowe?

W bardzo prosty sposób Konto 360 może stać się całkowicie darmowym kontem osobistym. Wystarczy jedna transakcja kartą i wpływ na 1000zł w miesiącu, aby nie ponieść żadnych opłat! Studenci mają jeszcze prościej – nie muszą wykonywać żadnego przelewu, żeby konto było dla nich darmowe. Ważne jest natomiast, żeby wykonali transakcję kartą oraz aby zawnioskowali o rachunek w wersji student. Pamiętajmy jednak, że w przypadku oferty z premią 200zł musimy spełnić warunki przelewu w kwietniu, maju i czerwcu niezależnie od tego czy jesteśmy studentem czy też nie!

2,7% na koncie oszczędnościowym!

Millennium oferuje nam jeszcze dodatkową korzyść. Do kwoty 100 000zł nasze środki mogą być oprocentowane na 2,7%! Podstawowy okres promocji to około 100 dni, jednak wycofując pieniądze na krótko przed końcem danej edycji promocji i następnie wpłacając je w nowej edycji jako nowe środki możemy cieszyć się podwyższonym oprocentowaniem nawet przez kilka lat!


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
200zł po założeniu Konta 360 i 2,7% na koncie oszczędnościowym!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top