santander promocja 2021 10 22
|

WOW! 350zł za założenie konta osobistego w Santander! Proste warunki!

Santander znów wystartował ze świetną promocją związaną z założeniem konta osobistego. Możemy w bardzo łatwy sposób zgarnąć aż 350zł – całość przelewana bezpośrednio na nasze konto bankowe! Żadnych voucherów ani kodów rabatowych, czysta gotówka.

Premia będzie podzielona na trzy części: 250zł + 50zł + 50zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 października 2020 nie posiadali konta osobistego w Santander oraz po 1 kwietnia 2019 nie brali udziału w promocjach związanych z rachunkami osobistymi w Santander. Jeśli powyższe warunki są przez nas spełnione, możemy śmiało składać wniosek o konto z premią poprzez dedykowaną stronę promocji.

W trakcie wnioskowania o konto należy  podać adres mailowy oraz telefon do kontaktu oraz wyrazić zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych oraz kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym. Podczas pierwszego logowania należy także wyrazić zgodę na EEK, czyli elektroniczny kanał dostępu, umożliwiający m.in. otrzymanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 350zł

Do kiedy trwa promocja?

Promocja jest oczywiście ograniczona czasowo. Trwa do 31.10.2021. Umowę musimy podpisać maksymalnie do 15.11.2021.

Pierwsza część premii (50zł)

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy do 31.12.2021 pierwsze 50zł.

Druga część premii (aż 250zł)

Kolejną, tym razem bardziej sowitą premię, bo w wysokości aż 250zł otrzymamy, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu wnioskowania o konto, czyli w listopadzie, grudniu i styczniu:

  • zapewnimy wpływ na konto w wysokości minimum 1000zł,
  • zalogujemy się co najmniej 1 raz do aplikacji Santander Mobile,
  • wykonamy minimum 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 10zł.

Tylko tyle trzeba zrobić, aby otrzymać kolejne 250zł – nie ma tu żadnych haczyków. Przelew dotrze do nas do 28.02.2022.

Trzecia część premii (50zł)

Ostatnia, trzecia część premii dostępna jest w ramach programu poleceń banku. W trakcie wnioskowania o konto należy podać kod polecający. Możesz podać kod polecający otrzymany od swojego znajomego mającego konto w Santander lub też skorzystać z mojego sprawdzonego kodu:

1006069081

Aby otrzymać trzecią część premii, nie możemy być klientem posiadającym konto osobiste w Santander od 1.10.2020. Należy też wyrazić zgodę na przekazania informacji objętych tajemnicą bankową (spokojnie, chodzi tylko o poinformowanie polecającego, że otrzymał nagrodę). Aby otrzymać premię jako osoba polecana musimy wykonać płatność kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 300zł (w tym co najmniej jedna transakcja BLIKiem). Obie czynności musimy wykonać maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto. Po miesiącu od spełnienia warunków otrzymania premii 50zł otrzymamy w formie przelewu na konto.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 350zł

Czy warto skorzystać z promocji?

Często powyższe stwierdzenie słyszę jako argument, że nie opłaca się zakładać konta, ponieważ premię otrzymamy za kilka miesięcy. W dzisiejszych czasach wszystko chcemy mieć „na już”, jednak pamiętajmy, że niezależnie od tego, czy gotówkę dostaniemy w listopadzie czy w lutym poprawi ona nasze finanse. Korzystając regularnie z rozmaitych promocji bankowych (do czego serdecznie zachęcam poprzez swoją stronę) zapewnimy sobie regularny dopływ gotówki średnio nawet kilkuset złotych miesięcznie. Rekordziści liczą premie w tysiącach. Pamiętajmy, że banki różnią się pomiędzy sobą ofertą a dzięki korzystaniu z ofert promocyjnych możemy (co najlepsze- za dopłatą banku) testować produkty finansowe zostawiając sobie tylko te, z których jesteśmy zadowoleni. Podsumowując, moim zdaniem zdecydowanie warto skorzystać z promocji Santander, ponieważ dodatkowe kilka stówek przyda się w każdym terminie?

Ile Kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska?

Konto Jakie chcę występuje w dwóch odmianach: standardowej oraz dla młodych. Konta różnią się pomiędzy sobą pod względem opłat.

Konto w ofercie standardowej w bardzo prosty sposób może być dla nas bezpłatne. Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 transakcję kartą (w przeciwnym wypadku opłata to 6+8zł). W przypadku osób do 26 r.ż. konto jest bezpłatne, obowiązuje tylko warunek bezpłatności karty po wykonaniu min. 1 transakcji.

Wypłaty z bankomatów są bezpłatne dla osób do 26 r.ż. Dla pozostałych użytkowników opłata za wypłatę z bankomatu wynosi 5zł (za każdą wypłatę). Z urządzeń Santander oczywiście możemy korzystać bezpłatnie.

Do tego dla wszystkich jeszcze jeden świetny bonus – DARMOWE przelewy natychmiastowe! To z pewnością wyróżnia Santander na tle konkurencji!


Zobacz dokumenty dotyczące promocji:

Regulamin promocji „Gotówka na start za Konto – edycja II”

Regulamin promocji “Polecam mój bank – edycja XII”

Taryfa opłat i prowizji

Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *