Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > WOW! HIT ROKU? 500zł w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę!

WOW! HIT ROKU? 500zł w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę!

santander 500
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Takiej promocji Santander w tym roku jeszcze nie było. Mamy okazję w bardzo prosty sposób zyskać 500zł, z czego 350zł w gotówce a kolejne 150zł w formie bonu do Biedronki lub RTV Euro AGD.

Warunki promocji są naprawdę bardzo proste do spełnienia, przy czym ilość promocyjnych wniosków jest limitowana, więc warto się spieszyć!

Kumulacja promocji – o co chodzi?

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby łącznie zyskać 500zł? Musimy połączyć następujące oferty:

„150zł na zakupy”

„300zł na dobry początek”

„Polecam mój bank – edycja XII”

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 500zł

150zł na zakupy + program poleceń

Z promocji „150zł na zakupy” skorzystać mogą klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander od 1.11.2020. Składamy wtedy wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji (alternatywnie: wersja konta Dla Młodych). Jednocześnie musimy zawnioskować o kartę debetową do konta. W trakcie wnioskowania musimy podać adres mailowy oraz numer telefonu do kontaktu oraz wyrazić zgodę na kontakt drogą elektroniczną i mailową. Konieczna będzie także zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK) – tą udzielamy przy pierwszym logowaniu do konta. Umowę o konto wraz z kartą należy zawrzeć do 31 grudnia 2021.

Podczas wnioskowania o rachunek warto podać kod polecenia, aby zgarnąć dodatkowe 50zł. Jeśli nie macie kodu polecającego, możecie użyć mojego sprawdzonego kodu:

1017480017

Należy wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w ramach realizacji promocji polecającej. Spokojnie, chodzi tutaj tylko o to, aby osoba polecająca otrzymała informację, iż Wasze konto zostało założone – formalnie żadne dane osobowe do niej nie dotrą, zostanie odnotowany tylko fakt założenia rachunku poprzez kod polecający.

Następnie rejestrujemy się na stronie „promocji zakupowej”. Sklepy, w których możemy odebrać bon na zakupy o wartości 150zł to Biedronka oraz RTV Euro AGD. Następnie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (dla kont otwartych w listopadzie – do końca grudnia, dla kont otwartych w grudniu- do końca stycznia) musimy wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 300zł. Bon 150zł do wybranego sklepu otrzymamy do 28.02.2021r. W promocji obowiązuje pula 4000 nagród.

50zł z programu poleceń otrzymamy z kolei po miesiącu od spełnienia warunków promocji.

300zł na dobry początek

Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie także bierzemy udział w kolejnej – „300zł na dobry początek”. Warunki niemalże bliźniacze, a premia 2 razy większa!

Promocja „300zł na dobry początek” trwa do 20 grudnia 2021. Warunek nowego klienta jest taki sam jak w promocji powyższej („150zł na zakupy”). Niestety, jeśli w przeszłości korzystaliśmy już z jakiejś promocji konta Santander z premią, ta część premii nie zostanie nam przyznana. W tej ofercie umowę o konto i kartę możemy podpisać do 5 stycznia 2022, jednak z uwagi na połączenie z „promocją zakupową”, zróbmy to do 31 grudnia 2021.

Pierwsza część nagrody w promocji „300zł na dobry początek” (100zł)

Pierwszą część nagrody (100zł) otrzymamy za sam fakt założenia konta wraz z kartą oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander w miesiącu otwarcia konta. Nagroda wpłynie na nasze konto jeszcze przed świętami, tj. do 20 grudnia 2021- jeśli otworzymy konto w listopadzie lub do 31 stycznia 2022 w przypadku otwarcia konta w grudniu.

Druga część nagrody w promocji „300zł na dobry początek” (200zł)

Druga część nagrody (200zł) zostanie nam przyznana, jeśli oprócz spełnienia powyższych warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otworzeniu konta:

– zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji Santander Mobile na telefonie komórkowym,

– wykonamy min. 1 płatność kartą do konta na kwotę min. 10zł (płatności BLIK nie wliczają się),

– zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł.

Dla kont zakładanych w listopadzie miesiącami, w trakcie których musimy spełnić powyższe warunki są grudzień, styczeń i luty, natomiast dla rachunków zakładanych w grudniu te miesiące to styczeń, luty oraz marzec.

Jeśli konto otworzymy w listopadzie – nagroda 200zł trafi do nas w formie przelewu na konto do 31 marca 2022, natomiast jeśli otworzymy je w grudniu- będzie to do 30 kwietnia 2022.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ I ZYSKAJ 500zł



TO PROSTE! – pobierz harmonogram promocji – co kiedy robić w poszczególnych miesiącach?

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w LISTOPADZIE

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w GRUDNIU



Razem to 500zł, z czego 350zł w gotówce!

Opisane wyżej promocje dają nam łącznie premię 500zł:

 • 150zł w formie bonu w promocji „150zł na zakupy”
 • 50zł w gotówce w promocji „Polecam mój bank – edycja XII”
 • 300zł w gotówce w promocji „300zł na dobry początek”

Taka kumulacja zdarza się bardzo rzadko, dlatego jeszcze raz zachęcam do wnioskowania o rachunek. Jak wiecie, na tym portalu opisywane są tylko najlepsze oferty, a ta z pewnością należy do topowych w roku 2021.

Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

W bardzo prosty sposób Konto Jakie Chcę może być dla nas darmowym kontem osobistym. Wystarczy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 transakcję kartą lub BLIKiem. W przeciwnym wypadku opłata ta wyniesie 6zł za kartę oraz 8zł za konto (w przypadku osób do 26 r.ż. jest to tylko 8zł za kartę, konto jest bezwarunkowo bezpłatne).

Opłata za wypłatę z bankomatu poza urządzeniami własnymi banku wynosi 5zł od transakcji. Chyba, że mamy konto dla młodych do 26 r.ż. – wtedy wszystkie wypłaty mamy bezpłatne.

Dodatkowe korzyści

Warto wspomnieć, że Konto Jakie Chcę to jedyny rachunek na rynku, który pozwala nam na wykonywanie darmowych nielimitowanych przelewów natychmiastowych. Dodatkowo możemy zyskać także 2% moneybacku za płatności rachunków.


Regulamin promocji „150 zł na zakupy”

Regulamin promocji „300 zł na dobry początek”

Regulamin promocji „Polecam mój bank – edycja XII”


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
WOW! HIT ROKU? 500zł w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

2 thoughts on “WOW! HIT ROKU? 500zł w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę!

 1. Witam!
  Mam kilka pytań:
  1. aby otrzymać bon 150zł należy wykonać transakcję minimum na 300zł kartą – musi to być jednorazowa transakcja?
  2. Druga nagroda na dobry początek – musi być wpływ na min. 1000zł tutaj również pytanie – może być to kilka mniejszych wpływów?
  3. Czy przelewy ze swojego innego konta będą kwalifikowane do promocji oraz pozwolą na darmowe prowadzenie konta?

  Pozdrawiam.

  1. Witaj!
   Poniżej odpowiedzi na Twoje poszczególne pytania:
   1. Nie musi to być jednorazowa transakcja. Liczy się suma wydatków kartą.
   2. Może być to kilka mniejszych wpływów. Zgodnie z regulaminem: “na Twoje Konto wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł”.
   3. Tak, będą one kwalifikowane i będzie można w ten sposób prowadzić konto bez opłat!

Dodaj komentarz

Top