200zl ing bank slaski
|

200zł po założeniu Konta Direct w ING Banku Śląskim i promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego w pakiecie!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Szansa na atrakcyjną premię 200zł po założeniu konta osobistego w ING Banku Śląskim. To jeden z najlepiej ocenianych banków przez klientów! Bonus jest przyznawany za założenie Konta Direct oraz spełnienie bardzo prostych warunków promocji.

Oprócz atrakcyjnej premii na start będziemy mieli także możliwość przechowywania środków na 5% aż do kwoty 400.000zł! Promocja trwa do 30.06.2022.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały konta osobistego w ING od 1.01.2021r. Jeśli jesteśmy współposiadaczem takiego rachunku, oferta także nas nie obejmuje. Posiadanie innych produktów banku (np. kart kredytowych, pożyczek) niestety również wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o konto osobiste poprzez dedykowaną stronę promocji. Razem z kontem wnioskujemy o kartę debetową do rachunku oraz darmowe konto oszczędnościowe.

ZAŁÓŻ KONTO DIRECT Z PREMIĄ 200 ZŁ

Jak podpisać umowę?

Podczas wypełniania formularza, który poprowadzi nas krok po kroku przez proces otwarcia rachunku, będziemy mieli do wyboru dwie opcje podpisania umowy:

– poprzez przelew weryfikacyjny (bez konieczności wizyty kuriera),

– poprzez wizytę kuriera (opcja klasyczna i pewna).

Uwaga. Jeśli zdecydujemy się na założenie konta poprzez przelew weryfikacyjny pamiętajmy, iż konto, z którego będziemy przelewać musi być prowadzone w banku, w którym złożyliśmy swój wzór podpisu. Zwróćmy szczególną uwagę na to, aby nasze dane odbiorcy i nadawcy przelewu były identyczne (musimy mieć na przykład wpisany taki sam adres we wniosku o konto i jako adres przypisany do obecnie posiadanego rachunku). Jeśli mamy w tej kwestii jakieś rozbieżności – od razu polecam wybrać opcję z kurierem.

Podczas składania wniosku konieczne będzie także wyrażenie zgody na przekazywanie przez ING Bank Śląski informacji handlowych (marketingowych) oraz profilowanych informacji handlowych.

Obierz pierwszą premię 120zł

Aby otrzymać pierwszą część premii (120zł), należy do 30 września 2022r. wykonać płatności kartą lub BLIK na kwotę min. 1000zł. Mamy na to sporo czasu, więc spokojnie zdążymy wydać taką kwotę.

Obierz drugą premię 80zł

W celu zdobycia kolejnych 80zł, będziemy musieli:

  • Wykonać min. 3 płatności BLIK w sklepach internetowych (kwoty dowolne),
  • Zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł w każdym z 3 miesięcy po założeniu konta (Uwaga. Wpływ nie może następować z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidulany),
  • Założyć min. jeden cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym,
  • Na dzień 30.09 posiadać min. 300zł zgromadzone na koncie oszczędnościowym w ramach obranego celu oszczędnościowego.

UWAGA. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje promocji – przelew ze swojego konta w innym banku także przechodził jako spełnienie warunków oferty!

W zależności od tego, czy spełnimy tylko warunki dla premii 120zł, czy także te dla bonusu 80zł, łączna premia będzie wynosić 120zł lub 200zł. Zostanie ona wypłacona na nasze konto do 30.09.2022r.

ZAŁÓŻ KONTO DIRECT Z PREMIĄ 200 ZŁ


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji


Dodatkowe korzyści z Kontem Direct

Oprócz atrakcyjnej premii na start, będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Konto oprocentowane jest obecnie na 5% do kwoty 400.000zł!

Czy Konto Direct jest darmowe?

Prowadzenie Konta Direct jest darmowe bezwarunkowo. Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli w danym miesiącu wykonamy nią transakcje na kwotę min. 300zł (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7zł). Pamiętajmy, żeby nie zostawiać wykonania płatności na ostatnią chwilę. Okres rozliczeniowy w ING jest nieco przesunięty względem układu miesięcznego – trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca. Wypłaty z bankomatów własnych ING oraz urządzeń Planet Cash są darmowe, pozostałe to koszt 2,5zł od wypłaty (oprócz pierwszej wypłaty z bankomatu obcego w miesiącu – ta jest darmowa).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”

Tabela opłat i prowizji

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *