mbank ekonto promocja
|

Nawet 400zł premii po założeniu eKonta w mBanku!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Oto 400zł premii na start dla nowych klientów mBanku. Dobry rachunek i pewna oferta! Premia jest gwarantowana, a dodatkowo będziemy także mieli możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji (300zł od mBank) mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2019.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Wybierzmy kartę Mastercard, aby móc odebrać dodatkowe 100zł premii (szczegóły w dalszej części wpisu). Koniecznie musimy też zaakceptować wszystkie oświadczenia w części „Moje Oświadczenia”. Jeśli podczas wnioskowania o konto będziemy mieli możliwość wpisania kodu polecającego, podaję mój sprawdzony kod polecający: polakoszczedza2022

Promocja trwa do 29.06.2022r. Dodatkowe 100zł od Mastercard w programie Bezcenne Chwile będziemy mogli zgarnąć, jeśli nigdy wcześniej w tym programie nie uczestniczyliśmy.

Uwaga, jeśli trafiliście na tą stronę ze strony o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

ZAŁÓŻ eKONTO MBANK I ZYSKAJ 400zł

Pierwsze 50 zł – za podpisanie umowy

Jeśli podpiszemy umowę o konto za pomocą e-dowodu osobistego (aplikacja eDO) lub przy użyciu selfie (poprzez aplikację mBank) możemy odebrać premię 50zł. Wystarczy tylko, żeby oprócz założenia rachunku w ten sposób w miesiącu otwarcia konta oraz w miesiącu kolejnym wykonać 1 płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłata premii nastąpi do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia rachunku.

Kolejne 100 zł – za wpływ i transakcje

100zł zgarniemy, jeśli w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnimy wpływ na rachunek w wysokości 1000zł (jeden przelew). Wpływ naszych środków z innego banku będzie jak najbardziej w porządku.

Konieczne będzie także wykonanie 8 płatności kartą (lub BLIK) w dowolnych kwotach do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Przykład: Jeśli otwieramy konto w czerwcu, powyższy warunek musimy spełnić do końca lipca.

Premia 100zł zostanie przelana na nasze konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (czyli zakładając rachunek w czerwcu, wpłynie ona to końca sierpnia).

Jeszcze 2x50zł

Takie same warunki będą także konieczne do spełnienia w celu wypłaty kolejnych premii 2x50zł w dwóch kolejnych miesiącach. Czyli za zapewnienie wpływu na rachunek w wysokości min. 1000zł oraz 8 transakcji kartą (lub BLIK) w drugim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta otrzymamy 50zł do kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Takie same warunki obowiązują w miesiącu trzecim.

Dla naszego przykładu, wpływ 1000zł oraz 8 transakcji kartą musimy zrobić w sierpniu i we wrześniu. Premie po 50zł otrzymamy wtedy we wrześniu i w październiku.

Konto Junior? To kolejne 50zł

Mamy także możliwość uzyskania dodatkowych 50zł, jeśli dodatkowo otworzymy rachunek dla swojego dziecka (eKonto Junior). Aby otrzymać premię, musimy to zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Rachunek ten może być miejscem, gdzie będziemy odkładać 500+.

Premię 50zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia eKonta osobistego.

ZAŁÓŻ eKONTO MBANK I ZYSKAJ 400zł

… jeszcze 100zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile!

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Bezcenne Chwile – Wiosenne Przyspieszenie”! Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik! Oferta dotyczy nowych klientów, którzy nigdy nie uczestniczyli w programie Bezcenne Chwile.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Musimy to zrobić do 30.06.2022. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 50zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Punkty otrzymamy w ciągu 30 dni od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 6 miesięcy od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100zł.

Czy eKonto w mBanku jest darmowe?

Prowadzenie konta osobistego w mBanku (eKonto) jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę płatniczą (7zł), jednak bardzo łatwo jest tej opłaty uniknąć. Wystarczy w danym miesiącu wykonać nią transakcje na kwotę min. 350zł.

eKonto w mBanku – dodatkowe korzyści

Dwie świetne funkcjonalności, jakie dostajemy w pakiecie to możliwość darmowych wypłat z bankomatów w całej Polsce od kwoty 100zł oraz promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Obecnie jest to 2,2% do kwoty 20 000zł. Z pewnością jednak to oprocentowanie będzie rosło z uwagi na podnoszone obecnie regularnie stopy procentowe.

mBank obecnie oferuje także świetnie oprocentowaną lokatę terminową – oprocentowanie 5,25% (w przypadku posiadania eKonta osobistego) do kwoty aż 200.000zł na okres 3 miesięcy!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia – edycja III”

Warunki Oferty Specjalnej „Wiosenne Przyspieszenie”

Taryfa opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 900 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
pekao promocja konto oszczędnościowe 14

Odbierz 200 zł premii po założeniu Konta Przekorzystnego w Pekao SA + 200 zł za konto dla dziecka + 7% na koncie oszczędnościowym na 5 miesięcy!

Nowa edycja promocji Pekao z wysoko oprocentowanym kontem oszczędnościowym! Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków promocji zgarniemy 200 zł w gotówce. Otwierając rachunek w Pekao ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *