Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Odbierz nawet 650 zł premii po założeniu eKonta w mBanku oraz oszczędzaj na 7,0%!

Odbierz nawet 650 zł premii po założeniu eKonta w mBanku oraz oszczędzaj na 7,0%!

mbank ekonto promocja
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Bardzo dobrą ofertę zaproponował w ostatnich dniach mBank! Po założeniu eKonta osobistego i spełnieniu prostych warunków promocji możemy zgarnąć 650 zł, z czego 450zł w gotówce oraz 200zł w atrakcyjnym bonie do wydania na Allegro! Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego- aż 7,0% w skali roku do kwoty 500.000zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego (ani oszczędnościowego) w mBanku od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem dedykowanej strony promocji.

W trakcie wnioskowania może pojawić się możliwość wpisania kodu polecającego. Będę wdzięczny za wpisanie tego kodu polecenia mBank: polakoszczedza2022

Załóż eKonto mBank z premią 450zł!

UWAGA. Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania zaznaczyć wszystkie zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”.

Uwaga. Jeśli trafiliście na tą stronę ze strony o kontach wspólnych: W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy „uwspólnić” rachunek!

Promocja trwa do 28.09.2022. Pamiętaj, że im szybciej założysz konto, tym szybciej otrzymasz atrakcyjną premię!

Zgarnij pierwsze 150zł

W celu odebrania pierwszej premii (150 zł) musimy założyć konto poprzez selfie lub system e-dowód (aplikacja eDO). Konieczne będzie także, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię 150zł odbierzemy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku (dla rachunku otworzonego w lipcu – do końca września).

Uwaga. W celu otrzymania nagrody 150zł oraz nagrody dodatkowej w postaci bonu 200zł na Allegro – konieczne będzie otworzenie konta poprzez e-dowód. Otworzenie konta przez aplikację banku wyklucza możliwość odbioru bonu do Allegro. Możemy oczywiście także w ogólne zrezygnować z pierwszej części premii (150zł), otwierając konto poprzez wizytę kuriera – załapiemy się za to wtedy na promocję z bonem 200zł na Allegro. Wiem, trochę to zakręcone;)

Kolejne 100zł do odbioru

Kolejne 100zł otrzymamy, jeśli spełnimy warunki odbioru pierwszych 150zł. Konieczne będzie więc, aby w miesiącu otwarcia rachunku lub miesiącu po nim następującym wykonać min. 8 płatności kartą do konta (lub płatności BLIK) oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł (z innego banku) w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku.

Premię otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (w naszym przykładzie do końca września).

2 x 50zł za te same aktywności

Kolejna gotówka, tj. 2 x 50 zł będzie nam przysługiwać, jeśli w kolejnych miesiącach powtórzymy te aktywności, co wyżej – w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie jest to wrzesień i październik. Premię będziemy otrzymywać za każdym razem do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienie warunków.

100zł za eKonto Junior

Dodatkowe 100zł możemy otrzymać, jeśli oprócz konta dla dorosłego otworzymy eKonto Junior lub eKonto możliwości. Musimy je otworzyć do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. eKonto Junior możemy otworzyć dziecku wieku do 13 lat. Dla starszego dziecka otwieramy eKonto możliwości.

Załóż eKonto mBank z premią 450zł!

Dodatkowe 200 zł do wydania na Allegro!

[AKTUALIZACJA 03.08.2022] mBank “dopalił” promocję! Teraz możemy zyskać dodatkowe 200zł w formie bonu do wydania na Allegro! Wystarczy założyć rachunek ze strony promocji oraz przystąpić do mOkazji (system rabatów i zniżek prowadzony przez mBank w ramach bankowości elektronicznej).

Co należy zrobić, aby uzyskać bon? Warunki są tożsame z tymi do otrzymania premii gotówkowej. Wystarczy wystarczy wykonać min. 8 transakcji kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta lub miesiącu kolejnym. Oprócz tego konieczne będzie także zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000zł w miesiącu, w którym konto otworzymy.

Do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta w bankowości elektronicznej (także mobilnej) w zakładce mOkazje pojawi się bon w postaci kodu obniżającego wartość naszych zakupów na Allegro o 200zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram dla kont otwartych w promocji – lipiec 2022 – z premią 450zł
Harmonogram dla kont otwartych w promocji – sierpień 2022 – z premią 650zł
Harmonogram dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2022 – z premią 650zł


Czy eKonto jest darmowe?

Samo prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe! Z kolei za kartę nie zapłacimy, jeśli wykonamy nią transakcje na kwotę min. 350 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku opłata 7zł). Wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów kwot powyżej 100zł także są darmowe (wypłata kwoty poniżej 100zł to koszt 1,30zł od wypłaty).

Dodatkowa korzyść: 7,0% na koncie oszczędnościowym

mBank walczy także o to, abyśmy ulokowali w nim nasze oszczędności. Przedstawia całkiem solidną ofertę, ponieważ zyskać możemy 7,0% w skali roku lokując maksymalnie 500.000zł. Okres promocyjnego oprocentowania obowiązuje od dnia otwarcia konta przez trzy kolejnego pełne miesiące.

Co ważne, w celu otrzymania promocyjnych warunków oprocentowania konta konieczne będzie zwiększanie jego salda kwotą minimum 100zł miesięcznie.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji “eKonto osobiste plus premia – edycja IV”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Odbierz nawet 650 zł premii po założeniu eKonta w mBanku oraz oszczędzaj na 7,0%!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X