pko 200 baner standard 800x500
|

Proste do zdobycia 200zł z formie bonów Allegro po założeniu Konta Za Zero (lub Konta Dla Młodych) w PKO BP!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

PKO BP stosunkowo rzadko oferuje atrakcyjne premie lub bony po założeniu konta osobistego a tu proszę jaka miła niespodzianka. Za wykonanie 10 transakcji kartą otrzymamy 200zł do wydania na Allegro! Wystarczy założyć Konto Za Zero lub Konto Dla Młodych (w wieku 18-26 lat).

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w PKO BP od 1.01.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy zawnioskować o konto poprzez dedykowaną stronę promocji.

Składamy wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową maksymalnie do 4.12.2022 (ostatni dzień promocji). Konieczne będzie także wyrażenie zgód marketingowych. Umowę najbezpieczniej będzie podpisać za pośrednictwem kuriera z uwagi na zgłaszane problemy przez czytelników przy wykorzystaniu innych metod jej zawarcia.

Oprócz złożenia wniosku o rachunek konieczne będzie także zarejestrowanie się w promocji pod tym linkiem (na dole strony).

W promocji obowiązuje limit 3000 wniosków, więc warto się spieszyć – oferta może skończyć się przed czasem! Jeśli link promocji jest aktywny – oznacza to, że oferta cały czas jest ważna!

Załóż konto w PKO BP i odbierz 200zł do wydania na Allegro!

Jakie warunki muszę spełnić?

Promocja jest naprawdę banalna. Wystarczy w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonać 5 płatności kartą lub BLIKiem (w każdym z tych miesięcy). Kwoty dowolne.

I już! Po spełnieniu warunków wykonania transakcji bank prześle 2 bony o wartości 100zł każdy. Bony otrzymamy poprzez bankowość elektroniczną (iPKO w dziale „poczta”).

Dla kont otwartych w listopadzie, bony otrzymamy do końca lutego, natomiast dla kont otwartych w grudniu – do końca marca.

Załóż konto w PKO BP i odbierz 200zł do wydania na Allegro!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2022


Czy Konto Za Zero/ Konto Dla Młodych jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Za Zero jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę (10zł) łatwo możemy uniknąć – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKiem w cyklu miesięcznym. Za wypłaty z bankomatów PKO BP nie zapłacimy nic, natomiast każda wypłata kartą z innego urządzenia to koszt 10zł od wypłaty. Pamiętajmy w związku z tym o możliwości darmowych wypłat z bankomatów za pośrednictwem BLIK!

W przypadku Konta Dla Młodych (dla osób do 26 r.ż.) – prowadzenie także jest bezwarunkowo darmowe, natomiast karta może nas kosztować 5zł miesięcznie, jeśli nie wykonamy nią 4 płatności w cyklu miesięcznym. Co ważne, w przypadku Konta Dla Młodych wypłaty ze wszystkich bankomatów są bezpłatne!


Regulamin promocji „Tak mamy”

Tabela Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *