Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Proste do zdobycia 200zł z formie bonów Allegro po założeniu Konta Za Zero (lub Konta Dla Młodych) w PKO BP!

Proste do zdobycia 200zł z formie bonów Allegro po założeniu Konta Za Zero (lub Konta Dla Młodych) w PKO BP!

pko 200 baner standard 800x500
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

PKO BP stosunkowo rzadko oferuje atrakcyjne premie lub bony po założeniu konta osobistego a tu proszę jaka miła niespodzianka. Za wykonanie 10 transakcji kartą otrzymamy 200zł do wydania na Allegro! Wystarczy założyć Konto Za Zero lub Konto Dla Młodych (w wieku 18-26 lat).

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w PKO BP od 1.01.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy zawnioskować o konto poprzez dedykowaną stronę promocji.

Składamy wniosek o konto osobiste wraz z kartą debetową maksymalnie do 4.12.2022 (ostatni dzień promocji). Konieczne będzie także wyrażenie zgód marketingowych. Umowę najbezpieczniej będzie podpisać za pośrednictwem kuriera z uwagi na zgłaszane problemy przez czytelników przy wykorzystaniu innych metod jej zawarcia.

Oprócz złożenia wniosku o rachunek konieczne będzie także zarejestrowanie się w promocji pod tym linkiem (na dole strony).

W promocji obowiązuje limit 3000 wniosków, więc warto się spieszyć – oferta może skończyć się przed czasem! Jeśli link promocji jest aktywny – oznacza to, że oferta cały czas jest ważna!

Załóż konto w PKO BP i odbierz 200zł do wydania na Allegro!

Jakie warunki muszę spełnić?

Promocja jest naprawdę banalna. Wystarczy w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonać 5 płatności kartą lub BLIKiem (w każdym z tych miesięcy). Kwoty dowolne.

I już! Po spełnieniu warunków wykonania transakcji bank prześle 2 bony o wartości 100zł każdy. Bony otrzymamy poprzez bankowość elektroniczną (iPKO w dziale „poczta”).

Dla kont otwartych w listopadzie, bony otrzymamy do końca lutego, natomiast dla kont otwartych w grudniu – do końca marca.

Załóż konto w PKO BP i odbierz 200zł do wydania na Allegro!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – listopad 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2022


Czy Konto Za Zero/ Konto Dla Młodych jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Za Zero jest bezwarunkowo darmowe. Opłaty za kartę (10zł) łatwo możemy uniknąć – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKiem w cyklu miesięcznym. Za wypłaty z bankomatów PKO BP nie zapłacimy nic, natomiast każda wypłata kartą z innego urządzenia to koszt 10zł od wypłaty. Pamiętajmy w związku z tym o możliwości darmowych wypłat z bankomatów za pośrednictwem BLIK!

W przypadku Konta Dla Młodych (dla osób do 26 r.ż.) – prowadzenie także jest bezwarunkowo darmowe, natomiast karta może nas kosztować 5zł miesięcznie, jeśli nie wykonamy nią 4 płatności w cyklu miesięcznym. Co ważne, w przypadku Konta Dla Młodych wypłaty ze wszystkich bankomatów są bezpłatne!


Regulamin promocji „Tak mamy”

Tabela Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Proste do zdobycia 200zł z formie bonów Allegro po założeniu Konta Za Zero (lub Konta Dla Młodych) w PKO BP!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X