Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 200zł po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA + 150zł za każde dziecko + oszczędzaj na koncie oszczędnościowym na 8% w skali roku!

200zł po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA + 150zł za każde dziecko + oszczędzaj na koncie oszczędnościowym na 8% w skali roku!

pekao konto dla dzieci przekorzystne promocja bankowa
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ależ nam się zrobiła kumulacja ofert w Pekao SA! Oprócz standardowej promocji, w której możemy zyskać łatwe 200zł w gotówce na konto, bank postanowił także premiować klientów, którzy założą w tym banku konto dla swoich dzieci! Dodatkowe 150zł za każdy rachunek dziecka to chyba niezła premia, prawda? Wystarczy spełnić naprawdę banalne warunki oferty.

Otwierając rachunek w Pekao SA dostajemy także świetnie oprocentowane konto oszczędnościowe – 8% w skali roku aż przez 6 miesięcy – do kwoty 200.000zł! Z tak wysokim oprocentowaniem rachunku oszczędnościowego w tym banku nie mieliśmy jeszcze do czynienia!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta lub lokaty w Pekao SA w okresie od 1.01.2020 do 30.11.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek poprzez dedykowaną stronę promocji.

Wnioskujesz o konto osobiste przez internet (na selfie), wraz z kartą debetową Mastercard oraz aplikacją PeoPay do jego obsługi. Wniosek rozpoczniesz na stronie internetowej a dokończysz w aplikacji mobilnej banku. Umowę o konto musisz zawrzeć najpóźniej 9.01.2023. Na szczęście dzieje się to w kilka chwil, bo robisz to przez aplikację. Dodatkowo dla kart Mastercard operator organizuje cykliczne dodatkowe promocje, także najprawdopodobniej będziemy mogli zyskać kolejne 100zł w najbliższym czasie – na pewno poinformujemy o takiej możliwości na blogu!

Uwaga! Przy otwieraniu konta za pomocą biometrii (wideo) zadbaj o to, by w pomieszczeniu było jasno i żeby wokół nie było innych osób. Wtedy masz pewność, że weryfikacja tożsamości przebiegnie bez przeszkód i wniosek zostanie zaakceptowany!

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao z premią 300zł!

Promocja dla konta rodzica (200zł)

Odbierz pierwsze 50zł

50zł otrzymamy już za sam fakt podpisania umowy przez internet. Dostaniemy je na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Kolejne 150zł premii

W celu otrzymania kolejnych 150zł premii musimy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu założenia konta (dla kont założonych w grudniu miesiącami tymi będą styczeń, luty i marzec):

  • Zalogować się min. 1 raz w miesiącu do aplikacji mobilnej PeoPay,
  • Wykonać min. 5 płatności kartą lub poprzez aplikację PeoPay (płatności BLIK).

Za każdy miesiąc, w którym zostanie spełniony ten warunek, bank wypłaci nam premię 50zł na nasze konto. Za spełnienie warunku w styczniu premia zostanie wypłacona do końca lutego i dalej analogicznie w kolejnych miesiącach.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao z premią 300zł!

Promocja dla konta dziecka (150zł za każde dziecko)

Dodatkowo oprócz powyższej promocji otrzymamy 150zł za spełnienie bardzo prostych warunków, jeśli założymy konto dziecku. Jeśli mamy więcej dzieci – nic nie stoi na przeszkodzie, aby tą premię zwielokrotnić 😊

Jak założyć konto dla dziecka w Pekao SA?

W zależności od wieku dziecka będziemy musieli wykonać nieco inne czynności do 31.01.2023. I tak:

w przypadku dziecka w wieku poniżej 6 lat – zakładamy Konto Przekorzystne Dla Młodych oraz konto oszczędnościowe „Mój Skarb”

w przypadku dziecka w wieku od 6 lat, ale poniżej 13 lat – zakładamy pakiet PeoPay KIDS

w przypadku dziecka w wieku 13 lat i więcej – zakładamy Konto Przekorzystne Dla Młodych, wnioskujemy o kartę debetową oraz aktywujemy aplikację mobilną PeoPay dla dziecka.

Oczywiście konto dziecku będzie można założyć dopiero wtedy, kiedy nasze główne konto (Konto Przekorzystne) będzie aktywne. Mamy na to czas do 31.01.2022. Konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz zaakceptowanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao z premią 300zł!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby premia 150zł była wypłacona?

W zależności od wieku dziecka, różne będą także konieczne do wykonania aktywności na koncie do 9.02.2023:

w przypadku dziecka w wieku poniżej 13 lat – konieczne będzie ulokowanie do 9.02.2023 na koncie Oszczędnościowym Mój Skarb lub Koncie Przekorzystnym Dla Młodych powyżej 200zł – może być 200,01zł (na tym lub na tym)

w przypadku dziecka w wieku powyżej 13 lat – należy do 9.02.2023 wykonać min. 5 płatności kartą do wydaną do konta dziecka (kwoty dowolne). Co ważne, chodzi o zwykłe płatności kartą zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych. Wpłaty i wypłaty gotówki z bankomatów nie będą zaliczone!

I już 😉Premia 50 zł za spełnienie pierwszego warunku (założenie konta) oraz 100zł za spełnienie drugiego warunku, czyli łącznie 150zł wpłynie na konto dziecka do 28.02.2023r.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – grudzień 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za to za kartę debetową (4zł miesięcznie). Jeśli jednak zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 500zł miesięcznie i wykonamy min. 1 transakcję kartą w miesiącu, unikniemy tej opłaty. Osoby do 26 r.ż. są bezwarunkowo zwolnione z tego warunku bezpłatności debetówki.

Bank oferuje w ramach oferty konta osobistego darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz dwie dowolne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu bez kosztów, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunki bezpłatności karty. Każda kolejna wypłata to koszt 2,3% od wypłaty (min. 5zł).

Dodatkowe korzyści z kontem w Pekao

Musimy zwrócić szczególną uwagę na promocyjną ofertę oprocentowania środków gromadzonych na rachunku oszczędnościowym dla nowych klientów banku. Oprocentowanie aż 8% do kwoty 200.000zł będzie dla nas dostępne przez 183 dni!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VI”

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXV edycja”

Regulamin promocji „Promocja 8,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”

Taryfa Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
200zł po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA + 150zł za każde dziecko + oszczędzaj na koncie oszczędnościowym na 8% w skali roku!

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top